Atanmış rektör Bulu, DEVA Partisi Kurucu Üyesi Oğuzhan Aygören'i yardımcısı olarak seçti!

Atanmış rektör Bulu, DEVA Partisi Kurucu Üyesi Oğuzhan Aygören'i yardımcısı olarak seçti!

Cumhurbaşkanı kararı ile Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanan Melih Bulu, DEVA Partisi Kurucu Üyesi Oğuzhan Aygören'i yardımcı olarak seçti.

Cumhurbaşkanı kararı ile Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanan Melih Bulu'nun yardımcılığı görevini kimsenin istemediği gündeme gelmişti.

Kayyum rektör sonunda kendisine yardımcı ve danışman atadı.

Bulu, DEVA Partisi Kurucu Üyesi Dr. Öğretim Üyesi Oğuzhan Aygören'i ve Prof. Dr. Gürkan S. Kumbaroğlu'nu yardımcısı olarak seçti.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "2547 Sayılı Kanunun 13. Maddesi uyarınca Üniversitemiz Rektör Yardımcılığı görevine Prof. Dr. Gürkan S. Kumbaroğlu atanmıştır. Dr. Öğretim Üyesi Oğuzhan Aygören ise Rektör Danışmanlığı görevini yürütmek üzere görevlendirilmiştir." ifadeleri kullanıldı.

SOYLU VE ZEYBEKÇİ NİKAH ŞAHİDİ OLMUŞTU

Bulu ayrıca rektör danışmanlığına da Oğuzhan Aygören'i atadı. Aygören Deva Partisi üyesi. Denizli'de eski belediye başkanlarından Ali Aygören'in oğlu olan Oğuzhan Aygören'in nikah şahitliğini de 2018'de dönemin Ekonomi Bakanı olan Nihat Zeybekçi ile halen İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu yapmıştı.    

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem