Athena Gökhan’dan ‘eylem yapmanın ağaçlara faydası yok’ diyen AKP’li Turan’a yanıt

Athena Gökhan’dan ‘eylem yapmanın ağaçlara faydası yok’ diyen AKP’li Turan’a yanıt

AKP Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'ın "Misafirlerimizin aklına, ‘2 yıldır ağaç kesilirken eylem yapmadık da kesim bittikten sonra

AKP Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'ın "Misafirlerimizin aklına, ‘2 yıldır ağaç kesilirken eylem yapmadık da kesim bittikten sonra eylem yapıyoruz, bugün eylem yapmanın ağaçlara faydası yok. Peki kime faydası var?' diye sormak gelmedi mi?" sözlerine Şarkıcı Gökhan Özoğuz'dan yanıt geldi.

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından Kaz Dağları hakkında açıklamada bulunan AKP Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'a tepki gösterdi.

Turan’ın Kaz Dağları’ndaki protestolarla ilgili olarak yaptığı; “Misafirlerimizin aklına, ‘2 yıldır ağaç kesilirken eylem yapmadık da kesim bittikten sonra eylem yapıyoruz, bugün eylem yapmanın ağaçlara faydası yok. Peki kime faydası var?' diye sormak gelmedi mi?” açıklamasına şarkıcı Gökhan Özoğuz Twitter'dan yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Özoğuz, Turan'a yönelik, “E haberimiz yoktu ki ağaç katliamı olacağından! Bilsek ilk ağaç kesildiğinde korumaya çalışırdık! Kaldı ki bu savunma şekli ne kadar üzücü siz bilmiyor musunuz? Siyanür ile toprağı zelil ederseniz doğayı katledeceğinizi?” dedi.

Politika