ATV'de canlı yayın bir anda karıştı: Müge Anlı’nın üzerine yürüdü! Güvenlik devreye girdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında ortalık karıştı! Şaban Özcan, Müge Anlı’nın üzerine yürüdü, güvenlik ekipleri yayında müdahale etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında ortalık karıştı! Şaban Özcan, Müge Anlı’nın üzerine yürüdü, güvenlik ekipleri yayında müdahale etti.

Canlı yayında program karıştı! Konuk, Anlı’nın üzerine yürüdü... Sinop’un Türkeli ilçesinde 22 Nisan 2019’da tek katlı ahşap evde çıkan yangın sonrası, 1.5 aylık hamile olan 28 yaşındaki Nurten Özkaya, 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya ile eşinin anneannesi 105 yaşındaki Hanife Özcan sırra kadem bastı. Herkes ilk başta bu 3 kişinin yangında öldüğünü düşündü.

Ancak adli tıp ekibi yangından toplanan delilleri incelediğinde 3 kişinin evde olmadığını belirledi. Bu esrarengiz olayın tartışıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün ortalık karıştı.

Canlı yayında olay çıkarken güvenlik ekipleri stüdyoya girerek müdahale etmek zorunda kaldı.

[caption id="attachment_122575" align="alignnone" width="690"]Canlı yayında program karıştı! Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında ortalık karıştı! Şaban Özcan, Müge Anlı’nın üzerine yürüdü, güvenlik ekipleri yayında müdahale etti.[/caption]

KAVGA ÇIKARAN İDDİA!

Olayın başından beri Nurten Özkaya’nın eşi Erdal Özkaya ‘çok mutlu bir evlilikleri’ olduğunu söylüyordu. Bugün yayına katılan Satılmış beyin ortaya attığı iddia ortalığı karıştırdı. Satılmış Bey, şunları anlattı: ‘Bunların çok yakını olan bir köylümüz beni aradı. Bana dedi ki ‘Abi köye gidince Nurten’in boşanacağını duydum. Bu yangın olmasaymış Nurten ayrılacakmış.’ dedi.

Son Dakika Haberleri