Ay Yapım’dan flaş Ozan Güven açıklaması!

Ay Yapım’dan flaş Ozan Güven açıklaması!

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hakkında yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır.

Ay Yapım, Deniz Bulutsuz'a şiddet uygulayan Ozan Güven’le ilgili, "Hakkında yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır" açıklamasını yaptı.  

Ay Yapım, Ozan Güven'in Babil dizisinden ayrıldığı açıkladı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hakkında yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır. Kendisinin kararını saygıyla karşıladığımızı ve işbirliğimizi karşılıklı olarak sondandırmış olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.

NE OLMUŞTU?

Ozan Güven hakkında 'Kasten öldürmeye teşebbüs’, 'Hürriyetten yoksun bırakma' ve 'Hakaret' suçlarından şikâyetçi olan sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz, savcıya ifade verdikten sonra İstanbul Adli Tıp Şube Müdürülüğü'nden darp raporu almıştı.
Adli tıp uzmanı tarafından hazırlanan raporda, vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca çürük ve morluğa rastlandığı kaydedilmişti.

Ozan Güven de kendi evinde şiddete uğradığını iddia ederek özel bir hastaneden darp raporu almıştı.

Öte yandan Ozan Güven şiddet iddiasıyla ocak 2021'de hakim karşısına çıkacak.

 

İlgili Haberler
Etiketler :