Aziz Nesin'in oğlu Ali Nesin'i akrep soktu

Aziz Nesin'in oğlu Ali Nesin'i akrep soktu

Aziz Nesin'in oğlu Ali Nesin'i akrep soktu.Hastaneye gitmeyen Ali Nesin sosyal medya hesabından bilgi verdi.Nesin'in sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi.

Aziz Nesin'in oğlu Ali Nesin kendisine ait sosyalmedya hesabından kendisini akrep soktuğunu söyledi. Ali Nesin, hastaneye gitmedi. Ali Nesin açıklamasında "Tek göz ofis-evimde yalnız başıma Netflix'te Spartacus izliyordum. Çişim geldi. Tuvalete giderken birden ayağımın altında bir acı hissettim, bir değil, üç dört acı hissettim. Defalarca soktu sanırım alçak.

Sağ ayağımın altından. Nasıl bir acı, sanki beynime çivi saplanmış gibi... En çok o acının beyin tarafından nasıl anında hissedildiğine şaşıyorum. Çünkü acı, sokulan bir iğnenin acısı değil belli ki, zerk edilen zehrin acısı. Sinirler zehrin varlığını anında iletiyor beyne. Vücudumun farklı yerlerinde de iğne gibi acılar... Akrep yerdeydi, kımıldamadan duruyordu. Bir süre onunla konuştum. Oldukça sert bir dille ama sevecen bir şekilde. Öldürdüm maalesef. Sonra ter boşandım. İyi geldi.

Önce ayağım, sonra dizimin altı, sonra dizimin üstü kasıklara kadar uyuştu ve karaciğer midir, böbrek midir oralara kadar çıktı, oradan da sırtıma, ama belli ki etkisi azalıyordu. Bir yandan da zehri vücuduma yaymaya çalışıyordum ki acı azalsın... Yapılması gerekenin tam tersini yapmışım... Bahçemde bir küvet var, gündüz çocuklar eğlensinler diye doldurmuştum.

Küvete girdim acı dinsin diye. Buz gibi su iyi geldi. Sonra ağzımın uyuştuğunu farkedince, bir defa daha küvete girdim, ama bu sefer tam girdim. Doğrusu bu ya, acı hoşuma gidiyordu. Hastanelik bir durum olmadığını ta en başta anlamıştım. Ayağımın altından beynime en az 1,5 metre vardı. Gladyatörler kendi kollarını koparıyorlar, derilerini yüzüyorlar, ben mi dayanamayacağım bu acıya diye düşündüm... Hoş bir deneyimdi." ifadelerini kullandı.  

Etiketler :