Bahçeli mesaj verdi, Erdoğan’la Soylu aynı karede

Bahçeli mesaj verdi, Erdoğan’la Soylu aynı karede

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP İl Binası önünde nöbette bulunan ‘Diyarbakır Anneleri’ni ziyaret etti. Erdoğan’ın ziyaretinde yanında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun olması da dikkat çekti.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da bir dizi açılış ve ziyarette bulundu. Erdoğan, cuma namazının ardından HDP İl Binası önünde nöbette bulunan ‘Diyarbakır Anneleri’ni ziyaret etti.

Erdoğan’ın ziyareti sırasında son günlerde adı suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarıyla gündemde olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun olması dikkat çekti. Tartışmaların odağındaki Soylu’ya Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli sahip çıkmış, Erdoğan’ın, bu konudaki tutumu merak konusu olmuştu.

Bu arada Soylu, söz konusu fotoğrafları sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı: “Söz konusu evladı olduğunda, annelerin cesaretinin yenemeyeceği hiçbir örgüt, hiçbir kötülük yoktur… Terörle mücadelede kararlılığı ve liderliğiyle, evlat nöbetindeki annelere cesaret kaynağı olan Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan Diyarbakır Anneleri bir arada…”

Söz konusu evladı olduğunda, annelerin cesaretinin yenemeyeceği hiçbir örgüt, hiçbir kötülük yoktur…

Terörle mücadelede kararlılığı ve liderliğiyle, evlat nöbetindeki annelere cesaret kaynağı olan Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan, Diyarbakır Anneleri bir arada… pic.twitter.com/HQ7VOqM1vn

— Süleyman Soylu (@suleymansoylu) July 9, 2021

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika