Barbaros Şansal'ın bulduğu yüklü miktarda para sahibine ulaştı

Barbaros Şansal'ın bulduğu yüklü miktarda para sahibine ulaştı

Barbaros Şansal, dün akşam Twitter hesabından yaptığı açıklamada bulduğu yüklü miktarda paranın sahibini aradığını duyurmuştu. Şansal, paranın sahibi

Barbaros Şansal, dün akşam Twitter hesabından yaptığı açıklamada bulduğu yüklü miktarda paranın sahibini aradığını duyurmuştu. Şansal, paranın sahibini buldu.

Barbaros Şansal internet aracılığıyla paranın sahibini bulduğunu "Para, çocuklarının tedavisi için İstanbul’da bulunan Yunan bir aileye aittir. Bugün teslim edilecektir" sözleriyle duyurdu. Sıkça gericilerin hedefi haline gelen Şansal'ın, paranın sahibini bulmak için gösterdiği çaba sosyal medyada kullanıcıları tarafından takdir edildi.

SAHİBİ BULUNDU

Şansal, bu paylaşımın ardından bu sabah attığı mesajda ise paranın sahibinin bulunduğunu ve yaklaşık 40 bin Euro civarındaki paranın bugün sahibine ulaştırılacağını duyurdu.

“İnternetin gücü : Dün akşamüstü Maçka’da bulmuş olduğum yüksek miktar nakit, Atina’da yaşamakta olan Zakaria bey vasıtası ile sahibini bulmuştur. Para, çocuklarının tedavisi için İstanbul’da bulunan Yunan bir aileye aittir. Bugün teslim edilecektir. Teşekkür ederim. RT ”

<>

Yaşam