Barış Atay’ın özel danışmanı gözaltına alındı

Barış Atay’ın özel danışmanı gözaltına alındı

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu’nun Özel Danışmanı ve Hatay İl Yöneticisi Şahin Kışlakçı gözaltına alındı.

Türkiye İşçi Partisi Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu'nun Özel Danışmanı Şahin Kışlakçı, herhangi bir gerekçe gösterilmeden gözaltına alındı.

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu’nun Özel Danışmanı ve Hatay İl Yöneticisi Şahin Kışlakçı gözaltına alındı. Sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşım yapan TİP, Kışlakçı'nın herhangi bir gerekçe gösterilmeden gözaltına alındığını duyurdu.

"KEYFİ UYGULAMA DERHAL SON BULMALI"

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan TİP, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Genel Başkan Yardımcımız Hatay Milletvekili Barış Atay'ın Özel Danışmanı, Hatay il yöneticilerimizden Şahin Kışlakçı gerekçe gösterilmeksizin gözaltına alınmış ve avukatlarıyla görüşmesine kısıtlama getirilmiştir. Bu keyfi uygulama derhal son bulmalı, parti yöneticimiz serbest bırakılmalıdır."

Politika