Bengü, doğacak bebeğinin adını açıkladı

İkinci kez anne olmaya hazırlanan şarkıcı Bengü, eşi Selim Selimoğlu'nun ismini vereceklerini söyleyerek "'Junior Selim' diye sesleneceğiz, eşimin hayaliydi" dedi.

2. çocuğunu bekleyen şarkıcı Bengü, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.  Hamilelik sürecinden ve çocuğunun adından bahsetti.

"EŞİMİN EN BÜYÜK HAYALİYDİ"

Oğluna isim olarak eşi Selim Selimoğlu'nun adını vermeyi düşündüklerini söyleyen Bengü, "İsim olarak soyadımız Selimoğlu olduğu için 'Junior Selim' diye düşünüyoruz. Zaten eşim Selim'in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum bunu da Selim'e bıraktık" ifadelerini kullandı.

dogacak-bebeginin-adini-acikladi-2-14173299-o.jpg

"HENÜZ AŞERMEDİM"

İkinci kez anne olacağını öğrendiğinde çok mutlu olduğunu ve şimdi de hamilelik sürecinin rahat geçtiğini söyleyen şarkıcı, aşerme ile ilgili soruya, "İkinci çocukta daha çok olur dediler ama oğlum iyi bakıyor annesine. Şu ana kadar aşerme gibi bir durum olmadı" cevabını verdi.

2018 yılında Selim Selimoğlu ile evlenen Bengü'nün bu evlilikten Zeynep adında bir kızı bulunuyor. 4.5 aylık hamile olan ünlü şarkıcı, önümüzdeki aylarda ikinci çocuğuna kavuşacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin