Bergen'in ailesinden açıklaması geldi

Bergen'in ailesinden açıklaması geldi

Bergen'in ailesinden beklenen açıklama geldi. Bergen'in ailesi, yapımcının "yaralarını kanatmayacağına dair söz verdiği" için filme izin verdiklerini açıkladı.

Şarkıcı Bergen’in yüzüne kezzap atarak gözünü kaybetmesine neden olan ve daha sonrasında katleden Halis Serbest "İznim olmadan kimse bu filmi çekemez” dedi.

Gazete Duvar'da yer alan habere göre; Serbest'in bu sözleri sanatçının ailesi tarafından tepkiyle karşılandı.

“Biz onu hatıralarda yaşatmak istiyoruz" diyen aile yaptığı açıklamada “Faile mikrofon tutan, onunla konuşan, yayımlayan, failin mesnetsiz iddialarına müdahil olan herkes kardeşimizin hatırasına yapılan şiddetin bir parçası değil mi? Film yapılmasına ancak şimdi izin verme sebebimiz yapımcının yaralarımızı kanatmayacağına dair söz vermiş olması ve gencecik yaşta hayatı elinden alınmış kardeşimizin hikâyesine yaklaşımıdır. Belginimiz öldü, onun bir daha öldürülmesini istemiyoruz. Biz onu hatıralarda yaşatmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı. 

13333221-728xauto.jpg

NE OLMUŞTU?

Halis Serbest, 'Bergen' filmini çekmeye hazırlanan yapımcı Mine Şengöz’e seslenerek “Bu filmi çekmek için kime sorup kimden izin aldılar? Benim iznim olmadan kimse bu filmi çekemez” demişti. 

Yapımcı şirket de "Bu dünya Bergen'siz olmaz" ifadelerini kullanarak bir açıklama yapmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin