Bergüzar Korel'den doğum sonrası ilk paylaşım

Bergüzar Korel'den doğum sonrası ilk paylaşım

Üçüncü kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Bergüzar Korel, hastane odasında çekilen fotoğrafını doğumdan beş gün sonra Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı.

12 yıl önce dünyaevine giren Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, beş gün önce üçüncü çocuklarını kucaklarına aldı. Ali ve Han adında iki oğlu olan Bergüzar Korel, kız bebek dünyaya getirdi.

DOĞUM SONRASI İLK POZ

Kızına 'Leyla' adını veren Korel, doğum sonrası duygularını dile getirdi. Hastanede çekilen siyah-beyaz fotoğrafını Instagram'dan yayınlayan ünlü oyuncu, şu satırları yazdı:

"UZUN VE ZORLU BİR MARATONDAN ÇIKMIŞ GİBİYİM''

Tam da gününde geldi Leyla. Benim her zamanki tezcanlılığıma inat hem gelişi hem de zamanlamasıyla daha hayata gözlerini açtığı ilk andan itibaren bundan sonra her şeyin çok da benim kontrolümde olamayacağını göstererek sanki..."

screenshot-11-1636377895.png

Uzun ve zorlu bir maratondan çıkmış gibi hissettiğini ifade eden Korel, sözlerine, "Biraz yorgun, biraz kaygılı, çokça şaşkın ve mutlu... Bin şükür Leyla’nın da, benim de sağlığımız yerinde. Hepinizin iyi dilekleri, duaları, mesajları en önemlisi varlığınız için bin kez teşekkür ederim. Hepsi güç verdi bize" şeklinde devam etti. Güzel oyuncu, son olarak, "Teşekkür etmek istediğim çok insan var. Bu hafta biraz böyle geçecek şimdiden söyleyeyim ama en çok hayat; sana teşekkür ederim. Her şey için..." diye not düştü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin