İşte Beşiktaş'ın ‘Bırakmam Seni’ kampanyasının sonuçları

İşte Beşiktaş'ın ‘Bırakmam Seni’ kampanyasının sonuçları

Beşiktaş resmi sitesinden yaptığı açıklamada 'Bırakmam Seni' kampanyasında 150 milyon TL bağış topladığını açıkladı.

Beşiktaş resmi sitesinden yaptığı açıklamada 'Bırakmam Seni' kampanyasında 150 milyon TL bağış topladığını açıkladı.

Beşiktaş'ın ‘Bırakmam Seni’ bağış kampanyasına destek gecesi, 9 Ağustos Pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluştu. Bağış kampanyası yoğun ilgi gören Beşiktaş, kampanya süresinde 150 Milyon TL bağış topladığını açıkladı.

BEŞİKTAŞ'IN RESMİ SİTESİNDEN YAPTIĞI AÇIKLAMA

Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaşımızın ‘Bırakmam Seni’ bağış kampanyasına destek gecesi, 9 Ağustos Pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluştu. 

Beşiktaşlı sanatçı Yılmaz Erdoğan ve sunucu Damla Uğurtürk’ün sunduğu gecede Beşiktaş sevdalıları 156 bin adet SMS ve 385 bin adet Hatıra Tişörtü ile Beşiktaşımıza destek verdi. 

‘Bırakmam Seni’ kampanyasında, 12 Haziran 2020 tarihinden bu yana toplam bağış miktarı 427.683 SMS, toplam destek tutar ise 150 Milyon TL’ye yaklaştı. Vodafone Park’ta gerçekleşen canlı yayında tribünlerde; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın ile eski ve faal sporcularımız ve antrenörlerimiz hazır bulundu. 

Gecede Yılmaz Erdoğan’ın konukları arasında yer alan; Hülya Avşar, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Erkan Petekkaya, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler, Beşiktaşımıza destek olmak isteyen vatandaşlarla telefon bağlantısı gerçekleştirerek geceye katkı verdi. 156 bin adet SMS ve 80 milyon TL değerinde 385 Bin adet Hatıra Tişört Bağışının yapıldığı gecede ayrıca BJK-KABATAŞ Vakfı Başkanı Anıl Cansızoğlu, hayatını kaybeden genç spor spikeri Emre Gönlüşen'in iki kızının eğitim masraflarını üstlendiklerini açıkladı. 

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Gönlüşen’in iki kızının Beşiktaş Koleji’nde okutulacağını açıkladı. 12 Haziran 2020 tarihinde başlayan ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına iki ayda yapılan toplam bağış tutarı 150 milyon TL’ye yaklaşırken, SMS ise 427.683’e ulaştı.

KAMPANYA HATIRA TİŞÖRTÜNE VE 'ÖDÜL SENİN'^ÇEKİLİŞİNE YOĞUN İLGİ!

Program boyunca GSM hatlarından ‘Bırakmam’ yazıp 1903’e mesaj atan izleyiciler ‘Ödül Senin’ isimli çekilişe katılmaya hak kazandılar. Yoğun ilgi gören canlı yayının ilk bir saatinde bağış miktarı 55 milyon TL olurken, yine ilk bir saat içinde 100 bine yakın SMS atıldı. 10 milyon TL ile kampanyaya destek olan Rahmi Koç, yapmış olduğu bağış miktarı ile gecenin yıldızı olarak tüm Beşiktaş camiasının gönlünü bir kez daha fethetti. 

Başkanımız Ahmet Nur Çebi’den 5 milyon TL ve Yönetim Kurulumuzdan 5 milyon TL olmak üzere yönetimimizden de 10 milyon TL’lik katkı geldi. Çebi Ailesi 2 milyon TL, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği 2 milyon TL, Nevzat Demir 2 milyon TL, Cemil Kazancı 2 milyon TL, Hüseyin Yücel 1 milyon 903 bin TL, Umut Tahir Güneş 1 milyon TL, Tevfik Yamantürk 1 milyon TL, Ömer Dalgakıran 1 milyon TL, Sait Ulusoy 1 milyon TL, Fatih Avşar 1 milyon TL, Celal Aral 1 milyon TL ve Hakan Aydın da 1 milyon TL’lik bağış yaptı. Tüm Türkiye’den yüz binlerce kişinin bağışlarıyla katıldığı gecede farklı takım taraftarlarının bağışları da öne çıktı. 

Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Çalışkan 200 bin TL, Trabzonsporlu iş insanı Nevzat Aydın 200 bin TL, Fenerbahçeli Cem Yılmaz 20 bin TL katkıda bulundu. Geceye katılan Hülya Avşar kampanyaya 50 bin TL destek verirken, Murat Boz 100 bin TL, Barış Murat Yağcı hayranları ise 125 bin TL bağış yaptı. Canlı yayına telefonla bağlanan Haluk Levent de 150 bin TL bağışlayacağının sözünü verdi. 

Gecenin en anlamlı bağışlarından biri, Optik Başkan lakabıyla bilinen ve 2007 yılında hayatını kaybeden, Çarşı grubu lideri Mehmet Işıklar'ın aiesi tarafından yapıldı. Baba Abdullah Işıklar adına kampanyaya katılan Işıklar ailesi, emekli maaşlarından 1000'er lirayı Beşiktaşımız için bağışladı. Optik Başkan adına yapılan manevi değeri oldukça yüksek olan bu bağış, Beşiktaşlıları duygulandırdı.

CANLI YAYIN SONUNDA TOPLANAN BAĞIŞ MİKTARI TOPLAM 80 MİLYON TL OLDU

Ünlü sanatçıların katkılarıyla süren program süresince toplamda 156 bin adet SMS gönderildi. Beşiktaş Sevdalıları; 80 Milyon TL değerinde 385 Bin adet Hatıra Tişört bağışı ile geceye damga vurdu. Buna göre program sonunda toplanan bağış miktarı toplam 80 milyon TL’ye ulaştı. 09.09.2020 tarihine kadar SMS gönderilebilecek olan milli piyango etkinliği, 19.09.2020 Çarşamba günü saat 19.03’te yine Vodafane Park’ta gerçekleşecek çekiliş ile son bulacak.

MERAKLA BEKLENEN KAMPANYA TİŞÖRTLERİ TARAFTARIMIZLA BULUŞTU

‘Bırakmam Seni’ kampanya filminde yer alan Beşiktaşımızın ilk 11 sporcusunun isimlerinin basılı olduğu ‘Kampanya Hatıra Tişörtü’ ile Kulübümüze destek olmak isteyen Beşiktaşlıların ilgisi, kampanya web sayfası olan birakmamseni.org adresinde de büyük bir yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Hatıra tişörtler için 09.09.2020 tarihine kadar birakmamseni.org adresinde sipariş alımına devam edilecek.

'BIRAKMAM SENİ' KAMPANYASINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN 39 İLÇEYİ KOŞARAK GEÇTİ!

‘Bırakmam Seni’ kampanyasına dikkat çekmek için 39 ilçeyi koşarak kampanyanın bilinirliğini artırmaya çalışan Futbol Takımımızın malzeme sorumlusu Erdal Erdem, gece sonunda Vodafone Park Stadı’na ulaştı. Geçtiği her ilçeden ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına destek istediğini belirten Erdem, kendisini gören Beşiktaş sevdalılarının mutlaka SMS desteği verdiğini belirtti. Açıklamanın tamamı için tıklayın 

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor