Beşiktaş'ta Talisca operasyonu

Beşiktaş'ta Talisca operasyonu

Siyah-beyazlı yöneticilerin, Al Nassr’da mutsuz olan Brezilyalı 10 numaraya mesaj yollarken, tecrübeli futbolcu siyah-beyazlıların şartlarını kabul ettiği takdirde yuvasına geri dönecek.

Beşiktaş'ın devre arasında Talisca'yı kadrosuna katacağı iddiaları ortaya atılırken, siyah-beyazlıların bu transferi olumlu sonuçlandırabilmesi için maddi sebeplerden öte, Brezilyalı yıldızı ikna etmesi gerekiyor.

Sezon başında Suudi Arabistan ekibi Al Nassr'la 6,5 milyon euro maaşla 3 yıllık sözleşme yapan Talisca, geçtiğimiz günlerde Suudi ve yabancı futbolcular arasında çıkan tartışma sonucunda mutsuz olduğunu ve ayrılmak istediğini dile getirmişti.

"Bonservisini alırsan kapımız açık"

Bir süre önce tekrar Beşiktaş'ta oynamak istediğini ifade eden Brezilyalı yıldız ile temasa geçen siyah-beyazlıların "Mevcut şartlarında yüksek maliyetle seni almamız çok zor. Ama bonservisini alırsan, sana kapımız açık. Tıpkı Josef de Souza'da olduğu gibi. Şartları da o zaman konuşuruz" diye haber yolladığı iddia edildi. Beşiktaş yönetimi; yüksek ücret alan Ljajic'i göndererek, Talisca'nın senelik ücretini karşılaşmayı planlıyor.

Spor