Bill Gates'ten, yat personeline üç araç dolusu hediye

Bill Gates'ten, yat personeline üç araç dolusu hediye

Muğla ve Aydın kıyılarında on günlük tatil yapan dünyaca ünlü milyarder Bill Gates tatilini geçirdiği yatların personellerine çiçek ve hediyeler yağdırdı.

Dün akşam saatlerinde Bodrum’dan akaryakıt takviyesi yaparak ayrılan yatların personellerine üç araç dolusu çiçek ve hediye geldi.

Muğla’nın Bodrum, Marmaris, Fethiye, Datça ile Aydın’ın Kuşadası ve Didim ilçelerinde yakınları ile birlikte yaklaşık on günlük yat gezisi yaparak tatil yapan Microsoft’un kurucusu ve dünyaca ünlü milyarder Bill Gates tatilini geçirdiği yatlar ilçeden ayrılmadan önce yat personeline çiçek ve çeşitli hediyeler gönderdi.

YATIRIM YAPMAK İÇİN TÜRKİYE KIYILARINI GEZDİ, SONRA İKLİM KONFERANSINA KATILDI

Türkiye’de yatırım yapmak için Ege ve Akdeniz kıyılarında 3 milyon metrekarelik arsa arayışına giren ve Bodrum’un Gölköy Mahallesi’ndeki ünlü iş insanları ile bir araya gelerek yatırım hakkında konuşan Bill Gates tatilini 4 gün önce sonlandırarak İskoçya’nın Glasgow kentinde düzenlenen Küresel İklim Konferansı’na katılmıştı.

YAT PERSONELİNİ UNUTMADI, HEDİYELER YAĞDIRDI

Bill Gates’in tatilini geçirdiği 106 metre uzunluğundaki Lana, 136 metre uzunluğundaki Flying Fox ve korumalarının bulunduğu 86 metrelik Wayfinder yatlarındaki kaptan ve personele hediyeler yağdırdığı belirtildi.

2021/10/30/bill-gates-yat-001.jpg

Dün akşam saatlerinde Kumbahçe Mahallesi’ndeki gemi yanaşma iskelesinde demirleyen ve yaklaşık 14 tanker akaryakıt takviyesi yapan haftalık kirası milyon Euro olan Flying Fox yatının personeline 3 araç dolusu çiçek ve hediyeler geldiği, bununda Bill Gates’in danışmanları tarafından organize edildiği belirtildi. Araçlardan indirilen çiçeklerin ve hediyelerin yata taşınması yaklaşık 20 dakika sürdü.

Flying Fox isimli yatın bugün erken saatlerde Bodrum’dan yarılarak Kıbrıs Adası’ndaki Limasol kentine hareket ettiği görüldü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya