Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol oyuncusu veda ediyor! Züleyha değil ama Fikret derinden yaralanacak! Tabutu kalktı bile

Ekranların uzun soluklu dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu kez derinden sarsan bir haber ile gündeme geldi. Dizi takipçilerinin ağzını açık bırakan bu gelişme ile Bir Zamanlar Çukurova, resmen artık başka bir dizi olacak.

Dizilerde son dönemde çok önemli isimlerin ayrılık kararları, dizi severleri çok etkileyen bir olay oldu. Yavaş yavaş final zamanları yaklaşırken, ekranların en sevilen dizleri de radikal kararlar vermekten çekinmiyor. Bunlara bir yenisi ekleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisi inanması güç bir ayrılık ile izleyenlerini şaşkına çevirmeye hazırlanıyor.

Dizi dünyasında yaşanan son gelişmeler, televizyonlarda heyecanı attırırken, son dönemim popüler dizileri özellikle başrol oyunlarını hikayeden çıkararak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi bunlara öyle bir yenilik kattı ki dizi severler hayrete düştü. Bu veda ile Çukurova’da işler artık değişiyor, herkes başka bir hesabın içine girdi.

dgfgfbhgf.jpg

ATV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan, başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık gibi isimlerin yer aldığı, Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine heyecan dolu bir bölüm ile ekranlardaki yerini alacak. Resmen oyuncu kadrosunu baştan aşağı yenileyen Bir Zamanlar Çukurova dizisi, bu kez başrol oyuncularından birine veda edecek.

4juuuygujghujgh.jpg

Sosyal medyada diziye veda edecek isim için en konuşulan oyuncu Kerem Alışık olmuştu. Ancak Bir Zamanlar Çukurova dizisi seyircisini şaşırtmayı başardı. Müjgan karakteri ile gönüllerde taht kuran Melike İpek Yalovalı diziye veda edecek isim olarak iddialardaki yerini aldı. Sevilen oyuncunun Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yapmadan ayrılacağı gündeme geldi.

Yerine kim gelecek?

Fikret’in partneri olan Müjgan karakterin ayrılması ile senaristlerin ve yapımcıların Fikret için yeni bir partner arayışı içinde olduğu belirtildi. Sosyal medyada yer alan haberlerde ise bu ismin Bahar Şahin olduğu açıklanmıştı. Ancak oyuncu projeye sonradan dahil olmayı pek istemediğini dile getirdi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümle birlikte izleyicisinin karşısına heyecan dolu anlarla çıkacak.

Medya