Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Züleyha ayrılıyor! Hilal Altınbilek'in diziyle tüm ilişkisi bitti! Acı vedası yürekleri dağladı...

ATV ekranlarının fenomen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde finale sayılı günler kalmışken yaprak dökümü başladı. Diziden kısa bir süre önce birçok isim acı bir şekilde ekranlara veda etmişti.

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Bülent Polat, Furkan Palalı ve Melike İpek Yalova gibi oyuncuların yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterinin üzeri çizildi. Yeni bölümüne ait fragmanı yayınlayan dizinin bir sahnesi ise kafalarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu. Züleyha karakterine hayat veren Hilal Altıbilek'in diziyle tüm ilişkisi bitti mi?

Sevilerek izlenen dizinin ilk bölümünden beri yer alan ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, her bölümde seyircisine Züleyha'yı çok güzel bir şekilde geçirmişti. Züleyha karakteriyle oyunculuk performansını yükselten ve adını tüm Türkiye'ye duyuran Hilal Altınbilek, diziden ayrılacak mı?

zuleyha-16-9-1572550019-880x495.jpg

Dizinin yayınlanan son bölümünde yürekler yine ağızlara gelmişti. Final bölümüne sayılı günler kalan Bir zamanlar Çukurova'nın final bölümü de seyircisine büyük bir heyecan yaşatacak gibi duruyor. Melike İpek Yolava'nın diziden ayrılacağı yönünde iddialar artarken, bir iddia ise gündeme bomba gibi düştü.

bir-zamanlar-cukurova-zuleyha-yaman-kimdir-13879763-7083-o.jpg

Züleyha karakteri ölecek mi?

Dizinin ekranlara gelecek olan yeni bölümünde, ümit her şeyi anlatmak için Züleyha'nın yanına gider. Fakat onu kaza yapmış halde bulur. Hamile olduğunu öğrenen Ümit daha çok hırslanır ve bomba patlar. Demir için her şeyi yapma potansiyeli olan Ümit karakterinin Züleyha'yı ölüme terk edeceği düşünülüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv