Masumlar Apartmanı dizisinden Safiye ayrılıyor mu? Ezgi Mola başka bir projeyle resmen el sıkıştı! Neler oluyor?

TRT1 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Masumlar Apartmanı dizisinden Safiye karakteri ayrılıyor mu? Başka bir projeyle el sıkıştığı öğrenilen Masumlar Apartmanı oyuncusu tüm dikkatleri üzerine çekti.

TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayan başarılı dizisinin yeni bölümü ise Salı günü ekranlara gelecek. Naci karakterinin diziye yeniden dönmesiyle birlikte dikkatler Masumlar Apartmanı dizisine odaklanılmıştı. Her bölüm seyircisine farklı bir heyecan yaşatırken Ezgi Mola'dan gelen haber şok etkisi yarattı! Peki, detaylar ne?

Yeni projesiyle el sıkıştığı görülen başarılı oyuncunun muhabirler tarafından soru yağmuruna tutuldu. Sevecen ve sempatik bir şekilde tüm sorulara cevap veren Ezgi Mola, yeni projesi hakkında ve Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili açıklamalar yaptı. İşte tüm detaylar...

ezgi-mola-6.png

Erşan Kuneri için çalışmalara kısa süre önce Masumlar Apartmanı dizisinde başrol paylaştığı Merve Dizdar ile birlikte başlayan Ezgi Mola, Cem Yılmaz'ın ofisinden çıkarken görüntülendi. Hayatının nasıl geçtiğine dair sorulara ise Ezgi Mola, “Güzel geçiyor. Biz zaten sürekli setteyiz. Seyircimiz izlediği şeyden keyif alıyor. Bizim için de en büyük mutluluk o. Her şey yolunda” sözlerini dile getirdi. Peki, Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılıyor mu?

ezgi-mola-4.png

Yeni projesi hakkında “Çok keyifli ve heyecanlı. Herkesin çok eğleneceği bir iş olacağına dair hiç şüphem yok tabii ki.” açıklamasını yapan güzel oyuncu aynı zamanda tatil planları hakkında ise “Tatil bu yıl biraz zor görünüyor. Sağlıklı olalım da… Şimdi hiç onu düşünmüyorum bile. Keyifli ve heyecanlı bir iş var. O yüzden de herhangi bir plan yapmadım şu an” sözlerini dile getirdi. Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılmayacağı ve daha yoğun şekilde çalışacağı öngörülüyor.

1321160.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv