Masumiyet dizisinin oyuncuları darphane kadar kazanıyor! Bölüm başı aldıkları ücretler çılgına çevirdi! Paraya para demiyorlar…

Fox TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisi yeni sezonda yayınlanmaya başlayarak dizi izleyicilerinin büyük ölçüde ilgilerini çekmeyi başardı.

Yapılan açıklamalar kapsamında dizi oyuncularının bölüm başı ne kadar ücret aldıkları konuşuldu. Oyunculara verilen bu ücretler duyanların resmen dudak ısırmalarına neden oldu. İşte Masumiyet dizisinde yer alan oyuncular o kazançları ve merak edilen tüm detaylar…

Ünlü sosyal medya fenomeni tarafından açıklanan bilgiler kapsamında Masumiyet dizisi oyuncularının kazançları duyanların şok olmalarına neden oldu. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizinin başrol oyuncularının bölüm başı aldıkları miktarlar herkesin resmen ağızlarını açık bıraktı.

masumiyet-yeni-bolum-canli-yayin-hd-izle-14066103-8738-o.jpg

Özellikle de son dönemlerde geniş kitlelere hitap etmeyi ve dikkat çekmeyi başaran sosyal medya fenomeninin yapmış olduğu bu açıklamalar karşısında milyonlarca kişi ne diyeceklerini bilemediler. İşte Masumiyet dizisinde yer alan oyuncuların bölüm başı elde ettikleri kazançlar ve habere ilişkin olarak merak edilen tüm detaylar…

masumiyet-1-bolum.jpg

Masumiyet dizisi oyuncularının kazançları ne kadar?

Ünlü sosyal medya fenomeni şok iddialar ortaya attı. Yapmış olduğu açıklamalarında yeni sezonda yayına giren masumiyet dizisinin oyuncularının bölüm başı kazançları hakkında konuştu. Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Mehmet Aslantuğ gibi isimlerin yer aldığı dizide oyuncuların kazançları duyanların kulaklarına inanamamalarına neden oldu.

6064db02d265a217902ca160.jpg

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Masumiyet dizisi hakkında ortaya atılan iddialar ardından oyuncuların kazançları ortaya çıktı. Masumiyet dizisi oyuncuları için bölüm başı kazançlar hakkında bilgiler verildi.

Dizide yer alan Asena Keskinci bölüm başı 10 bin lira kazanıyor. Yine dizide Gizem Ergün 10 bin lira, Kimya Gökçe Aytaç 10 bin lira, Alayça Gidişoğlu 12 bin lira, Ertuğrul Postoğlu 15 bin lira, Asena Tuğal 20 bin lira, Tolga Güleç 20 bin lira kazanmaktadır. Yine Selen Uçel 25 bin lira, Deniz Işın 25 bin lira, Serkay Tütüncü 30 bin lira, İlayda Alişan 35 bin lira, Deniz Çakır 45 bin lira, Mehmet Aslantuğ 45 bin lira ve Hülya Avşar ise 50 bin lira almaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin