Bir zamanlar Olimpiyat şampiyonuydu

Bir zamanlar Olimpiyat şampiyonuydu

Hollanda’da yılın sporcusu seçilen ünlü jimnastikçi Verona van de Leur’un erotik sektörüne uzanan hikayesini sizlerle buluşturuyoruz. İşte detaylar.

Ünlü jimnastik sporcusu Verona van de Leur’un hikayesi sizleri de fazlasıyla şaşırtacak. Henüz 16 yaşında Hollanda’da yılın sporcusu seçilen Verona, ilerleyen yıllarda da başarılarına yenilerini ekledi. 5 kez Avrupa şampiyonası madalyası elde eden, 3 Dünya Kupası final madalyası ve Dünya Şampiyonası gümüş madalyası sahibi olan kadın, şimdilerdeyse bambaşka bir sektörün içerisinde yer alıyor. Şu anda 36 yaşında olan Verona van de Leur, perotik sektöründe cinsel içerikli film yıldızı olarak çalışıyor.

Madalyalarla ve şampiyonluklarla dolu kariyerini bırakan kadın, henüz erotik sektörüne giriş yapmadığı ara dönemde ise beş parasız kaldığını söylüyor. Verona o günleri şu şekilde aktarmış: “Ailem banka kartlarımı elinde tutuyordu. Benim için değişen bir şey olmadı. Aynı okul, aynı eğitim ama ailemin daha iyi bir hayatı olmaya başladı. Her yıl on binlerce euro kazanıyordum. Ancak sporu bıraktıktan sonra işler değişti. Bankada biriken paramı almak istediğimde gördüğüm tablo beni şok etti. Hesabımdaki paranın çoğu ailem tarafından harcanmıştı ve harcadıklarını bile kabul etmediler.”

Bu olaylardan sonra parasız kalan güzel yıldız iki sene boyunca sevgilisiyle arabada yaşamak zorunda kalmış. Artık yiyeceklerle beslenmek zorunda kalan kadın, daha sonra webcam üzerinden cinsel içerikli yayınlar yapmaya başladığını söylüyor. Hem fotoğrafçısı hem de rol arkadaşı olan sevgilisi ile 8 yıldır porno sektöründe boy gösteren Verona, hayatından oldukça memnun olduğunu da söylemeden geçmiyor.

Netflix bu yıl Tekken anime serisi yayınlayacak!

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji