Bu Benim Masalım için ilk fragman yayınlandı

Bu Benim Masalım  için ilk fragman yayınlandı

Exxen içerikleri ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Bu Benim Masalım için yayınlanan ilk fragman.

Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak. Bilindiği üzere Ilıcalı Exxen’in içerik yelpazesini genel olarak YouTube ağırlıklı isimlerden oluşturdu. Nitekim bunlardan birisi de Aleyna.

bu-benim-masalim.jpg

Aleyna Tilki’nin başrolünde yer alacağı dizinin ne olduğu geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Exxen’in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Aleyna Tilki’nin rol aldığı İşte Bu Benim Masalım’ın ilk fragmanı yayınlandı. Dilerseniz bahse konu paylaşıma aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dizi için yayınlanan ilk fragmanda Aleyna Tilki‘yi genç bir lise öğrencisi olarak görüyoruz. Klip tadında bir dizi olarak görülen yapımda Aleyna sık sık hayaller dünyasına dalarak çeşitli kliplerde boy gösterecek. En azından fragmandan anlaşılan bu.

Açıkçası Aleyna Tilki‘nin yer aldığı bir dizinin tutup tutmayacağı şimdilik soru işareti. Elbette yine de bekleyip göreceğiz. Her şey bir kenara daha Exxen’in abonelik ücreti de kesinleşmiş değil. Platformun yayın hayatına başlamasına ise 1 haftadan daha az bir süre kaldı. Peki siz fragmanı nasıl buldunuz?

Xiaomi Mi 11 şarj adaptörsüz gelecek

https://abcgazetesi.com/yuz-yuze-egitim-bir-gun-sonra-baslayacak-379638
Bilim Teknoloji