Buggy Dune için %100 elektrikli bir varis tanıttı

Buggy Dune için %100 elektrikli bir varis tanıttı

Volkswagen, altmışlı yılların orijinal plaj arabası Buggy ’nin DNA’sını koruduğu 0 elektrikli plaj arabası konseptini dün 2019 Cenevre Otomobil

Volkswagen, altmışlı yılların orijinal plaj arabası Buggy ’nin DNA’sını koruduğu %100 elektrikli plaj arabası konseptini dün 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki devasa beyaz standında sergiledi.

Volkswagen’in ID adını verdiği %100 elektrikli otomobil ailesinin piyasaya sunulmasını teşvik etmek için Cenevre’de sergilediği Volkswagen ID Buggy Concept tamamen yeni bir mimari platforma dayanıyor.

buggy

Alman otomotiv devi Volkswagen önümüzdeki üç yıl boyunca grubun tüm markaları (Audi, Porsche, SEAT ve Skoda) ile birlikte toplam küresel satışlarının %27’sini %100 elektrikli modellerden karşılamak istiyor. Bu amaç doğrultusunda ise kendisi ve diğer tüm markalarının kullanacağı ortak modüler bir mimari platform olan MEB’i geliştirdi. Volkswagen’in bu platformu kullanacağı gelecekteki %100 elektrikli ürün serisine ise ID ismi verildi.

Volkswagen ID Buggy Concept elektrikli geleceğine sadece bir bakış sunuyor!

ID Buggy Concept, markanın gelecekteki elektrikli ürün gamında gerçekleştireceğini umduğumuz havalı bir plaj aracı. Ancak bu konseptin gerçek bir modele ulaşma olasılığı neredeyse sıfır.

Yeni %100 elektrikli Buggy, teknolojiden yoksun gibi görünen basit tasarımı ve gösterişli renkleri ile atası gibi mükemmel bir plaj aracı. Buna karşın Volkswagen markasında Buggy Dune gibi yer alamayacak. Tabii o zaman başka bir zamandı. Artık devir değişti ve 60’lı yıllar geride kaldı. Havalı tasarımı ile Buggy’e gelecekte yer yok gibi. Ne diyelim, biz yine de Buggy ID’i sevdik!

2019’un en güçlü akıllı telefonları – Mart

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji