Burak Deniz paylaştı, Maraşlıyı herkes beğendi

Burak Deniz paylaştı, Maraşlıyı herkes beğendi

İlk gösterimi 11 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan yönetmenliği Arda Sarıgün’ün üstlendiği, Senaryoyu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un yazdığı “Maraşlı” dizisi yıla damgasını vurdu.

Başarılı iki oyuncu aşkı, öfkeyi ve savaşı ekranlara başarılı bir şekilde yansıtarak izleyicilerin dikkatini çekti. Peki ya dizide çok yakıştırılan bu çiftin gerçek yaşamda ki ilişkileri nasıl? İkili kendilerine yapılan yakıştırmalara sessiz mi kalıyor? Birbirlerine karşı ne hissediyorlar? Bakalım ikili ilişkileri hakkında ne açıklama yaptı. 

İkilinin geçtiğimiz ayda yapmış olduğu stüdyo çekimlerinde verdiği pozlar gözleri üzerine çekerek izleyenlerin ve hayranlarına farklı izlenimler bıraktılar. Bunların yanı sıra Alina Boz’un sosyal medya hesabında paylaşmış olduğu bir fotoğraf gündeme düşerek sosyal medyayı salladı. Alina Boz, Burak Deniz ile olan fotoğrafını paylaşarak, Burak Deniz’in dizide kendisine “Bayan” diye hitap etmesine “Bayım” diyerek karşılık verdi. Bu paylaşım üzerine Burak Deniz’de fotoğrafı kendi hesabında paylaşarak tepkisini belirtti.

Alina Boz ve Burak Deniz’in aşk hayatlarına bakacak olursak işler bir hayli karışık. Burak Deniz’in aşk yaşadığı isim kendisinden yedi yaş büyük olan model Didem Soydan. Ağustos ayında başlayan bu aşkın şu sıralar yaşadıkları gerginlikler gündeme geliyor. Gerginliğin sebebi olarak öne sürülen iddialarda, Soydan’ın sevgilisine karşı duyduğu kıskançlıklar dile getiriliyor. Bahsi geçen Alina Boz ve Burak Deniz’in yapmış olduğu fotoğraf çekimlerinde ki samimi pozları, Didem Soydan’ın kıskandığı ve bu yüzden tartışmalar yaşadıkları iddiaları ortalıkta dolaşıyor.

00ad0ee8-f99f-451b-86f8-c1b82ilhkhijhkij.jpg

Bir iddiaya göre ise Nişantaşı’nda oturan Soydan’ın evine giden Burak Deniz’in kapıdan kovulduğu hatta seslerden rahatsız olan komşularının polisi çağırdığı öne sürüldü. Olayların üzerine Didem Soydan sessiz kalmayarak sosyal medya da paylaşmış olduğu açıklamayla yapılan iddialara açıklık getirdi.

0x0-marasli-6-bolum-canli-izleghgfhgfh.jpg

Soydan yapmış olduğu açıklamada “Mesleği 17 yıldır modellik olan biri çekim mi kıskanır?” diyerek çıkan iddiaları yalanladı. Ekim 2020’de kameralara yakalanan Didem Soydan’a yöneltilen Burak Deniz ile ilişkisinin ne durumda olduğu sorusuna Soydan ” Burak ile birlikteyiz.” diyerek yanıt verdi. Son zamanların popüler ikilisi her ne kadar aralarında ilişki olduğuna dair net bir açıklama yapmasa da, hayranları ve izleyicileri bu ikiliyi gerçek yaşantılarında da birbirlerine çok yakıştırdıklarını dile getiriyorlar.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv