Yasak Elma'da işler değişti, artık o ünlü entrikaların başı olacak

Yasak Elma'da işler değişti, artık o ünlü entrikaların başı olacak

Fox Tv ekranlarında Pazartesi günleri seyircileriyle buluşan sevilen dizi Yasak Elma’da şok yaratacak bir karar alındı.

Diziden bu değişiklikler ile 5 oyuncunun ilişkisi kesilmiş ve 5-6 oyuncu kadroya dahil edilmişti. Bu durum senaryoyu başka bir yola döndürürken izleyicilerde de merak uyandırmıştı. Bu kez çok daha çarpıcı bir gelişme yaşandı ve herkesi derinden etkileyecek olan bu durum dizinin akışını ise tamamen değiştirecek. Söylentiler ise dizinin bir zaman sıçramasa yapacağı üzerine konuşuluyor. 

Kurguyu temelden etkileyen bu karar ile izleyiciler şimdiden dizi gününü bekleme başladı. TV100’den Birsen Altuntaş bu durum ile ilgili bilgilerini aktardı. İzleyiciler başta dizide 5 yıllık bir zaman ilerlemesi ile karşılaşacak ve hikâye bütünüyle bambaşka bir boyut kazanacak. Bu durum diziyi baştan başlatacak bir etki yaratacak.

Önemli olan değişikliğin diziye nasıl bir hava katacağı ise şimdiden merak konuşu oldu. Ender’in evlilik Yapacağı sürpriz ismin aynı zamanda Hasan Ali’nin elinden her şeyi alacak olması dizide en çok merak edilen konular arasında. Cansu karakteriyle rol bulan Nilperi Şahinkaya hikâyede daha geniş bir çerçeve de kendisine yer bulacak. Berk Oktay’ın rol verdiği Çağatay ile Cansu evliliği de Yıldız’ı derinden etkilerken aynı zamanda herkesi şaşkına çevirecek.

102. Bölümde ölümle burun buruna gelen Yıldız, 5 yılını komada geçirecek ve hayata yeniden gözlerini açacak. Cansu ile Çağatay’ın evliliği ile karşılaşacak Yıldız’ı ise uyandığında hayatındaki en büyük şok bekliyor olacak.

Dizinin 4. Sezonunda hatırlayacağımız ciddi değişiklikler yeniden tekrarlanıyor. Reytinglerin düşmesini asla göz ardı etmeyen yapımcı Fatih Aksoy, diziye dike bir ivme kazandırmak için ciddi değişikliklere gitmekten asla kaçınmıyor. Bu değişiklik ile izleyicileri şaşırtmayı başaran dizide yaşanacak olanlar herkes tarafından merakla bekleniyor. Tüm bu gelişmelerin başlayacağı tarih olan 22 Mart pazartesi akşamı çok büyük değişimler şimdiden bizi bekliyor.

Medya