Serenay Sarıkaya: Akalın'a cevap bile değildi

Serenay Sarıkaya: Akalın'a cevap bile değildi

Maldivler’den annesiyle fotoğrafını paylaşan oyuncu Serenay Sarıkaya, o paylaşımı Demet Akalın’a cevaben değil, hayatında kimse olmadığı mesajını vermek için yaptığını söyledi.

Maldivler tatilini noktalayıp Türkiye’ye dönen Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek’teki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Sarıkaya’nın tatil fotoğraflarındaki ışığı beğenmeyen Demet Akalın “Kim çekiyor bunları” diye sormuş, Sarıkaya daha sonra “Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz” diyerek annesiyle fotoğraflarını yayınlamıştı.  Sarıkaya, sorular üzerine o paylaşımı Akalın’a cevaben değil, hayatında kimse olmadığı mesajını vermek için yaptığını söyledi: “Demet Akalın’a değil, size ithafen yapmış oldum.”

Bergen’i heyecanla bekliyordum

Sarıkaya, şarkıcı Bergen’in acılarla dolu yaşamını konu alan sinema filminde başrol oynayacaktı, ancak projenin çekimleri pandemi nedeniyle ertelendi. Farklı projelere yöneldiğini söyleyen Sarıkaya, “Bergen filmini ben de çok heyecanla bekliyordum ama bazı sıkıntılar oldu. Yaza doğru başka bir-iki projem başlayacak. Şu an hazırlıklar devam ediyor” dedi. (Hürriyet)

Medya