Buse Varol'dan olay paylaşım geldi

Buse Varol'dan olay paylaşım geldi

Sanat camiasının sevilen çiftlerinden olan Buse Varol ve Alişan, geride bıraktığımız hafta ikinci kez anne – baba olmanın heyecanını yaşadı. 2019 yılının Şubat ayında ilk çocukları Burak’ı kucaklarına alan çift, yeni doğan kızlarının adını da Eliz koydu.

Oyuncu Buse Varol ve şarkıcı Alişan, 2018 yılının Mayıs ayıda dünya evine girmişlerdi. Çiftin bebeklere olan sevgisi neredeyse tüm takipçileri tarafından biliniyordu. Geçtiğimiz hafta ikinci çocuklarını kucağına alan Buse Varol ve Alişan yakın takibe alınmıştı. Hatta Buse Varol üçüncü çocuk düşündüklerini bile dile getirmişti. Bu konular bir yana Buse Varol’un saçındaki büyük değişim herkesi şaşkına çevirdi.

Sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden birisi olan Buse Varol hesabını aktif kullanmasıyla birlikte sık sık yeni paylaşımlar yapıyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yaptı. Oyuncunun saçlarındaki değişim dikkatlerden kaçmazken takipçileri büyük bir şok yaşadı. Neler oluyor?

Buse Varol’un saçı hayal mi gerçek Mi?

Geçtiğimiz gün ikinci kez anne olan Buse Varol, Instagram hesabında yaptığı son paylaşımla beraber tüm dikkatleri üzerine çekti. Oyuncunun saçlarının mor olduğunu görenler şaşkınlığına engel olamazken herkes neden boyattığını merak etmeye başladı. Ortaya çıkan gerçek ise akıllara durgunluk verdi.

e68d007e-0cf2-4f69-bd70-0eee19d014d2-1614842861.jpg

Saçlarının mor olduğu karesini sosyal medya hesabında paylaşan Buse Varol tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve hayranlarına büyük bir şok yaşatmıştı. Fakat oyuncunun saçlarının boya değil bir Instagram efekti olduğu ortaya çıktı. Konu hakkında kullanıcılardan, “Kadın ne yapsa yakışıyor!”, “Ay efekt olduğun duyunca üzüldüm, keşke gerçek olsaydı!” yorumları geldi.

Medya