Çağlar Çorumlu'nun yeni dizisi Ayak İşleri Gain'de başlıyor!

Gain'in kahkaha, aksiyon ve macera dolu yeni dizisi Ayak İşleri için geri sayım başladı! Çağlar Çorumlu'nun başrolde yer aldığı dizi, 12 Mayıs'ta Gain'de başlayacak.

Dijital yayın platformu Gain'in komedi-aksiyon türündeki yeni dizisi Ayak İşleri, izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Komik anların yanı sıra aksiyon sahneleriyle de kendinden söz ettirecek dizinin senaristliğini Caner Özyurtlu ve Volkan Öge paylaşırken, yönetmen koltuğunda ise Caner Özyurtlu oturuyor.

 AYAK İŞLERİ'NİN KONUSU NEDİR?

Görev odaklı maço Vedat ve politik doğruculuğa kafayı takmış Z kuşağı Evren’in yanında çalıştıkları zengin iş adamının ufak tefek işlerini halletmeye çalışırken düştükleri durumları, kıvrak bir komedi diliyle anlatan dizi, aynı zamanda aksiyon sahneleriyle de teknik anlamda da üstün bir iş olarak dikkat çekmeye hazırlanıyor.

Köpek kaçırmaktan apartman toplantısına katılmaya, hepsi birbirinden “ciddi” ayak işlerini yerine getirmeye çalışan Evren ile Vedat’ın her bölümde birbirinden değerli sürpriz konuk oyuncularla şenlenecek maceraları hem komedi hem aksiyon sevenleri ekran başına çağırıyor.

AYAK İŞLERİ'NİN OYUNCULARI KİMLER?

Çağlar Çorumlu ile Güven Murat Akpınar’ın başrolleri paylaştığı Ayak İşleri dizisinin her bölümünde sürpriz konuklar yer alacak. 

Ayak İşleri’nin ilk üç bölümün konukları ise Sarp Akkaya, Esra Ruşan ve Sarp Apak.

Medya