Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisine veda mı edecek?

Teşkilat dizisinin 26. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Fragman ile birlikte, Altın Kelebek Ödülleri’nde Tamer Karadağlı’yı taklit eden Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılacağı iddia edildi.

Pazar akşamı düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi erkek oyuncu seçilen Çağlar Ertuğrul ödül konuşması yaptığı sırada arkasına dönüp bakmış ve “Biri arkamdan mimik yapıyor sandım” diyerek Tamer Karadağlı’ya gönderme yapmıştı.

SALDIRI ÖNLENİYOR

Bu olay sonrası sosyal medyada, “Teşkilat izlemiyoruz” etiketi gündem olmuştu. Bütün bu gelişmelerin ardından Teşkilat dizisinin 26. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. TRT 1’in Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alan dizisi Teşkilat dizisi 12 Aralık Pazar akşamı ekrana gelecek olan 26. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav’ın yer aldığı Teşkilat’ın yeni bölümünde Serdar şoku yaşanacak. MİT’in özel ekibi Türkiye’ye düzenlenmeyi planlanan büyük saldırıyı önlemeye çalışıyor.

YENİ BÖLÜMDE ORTAYA ÇIKACAK

Diğer yandan ise Serdar, kaçırıldığı dönemde beynine uygulanan uzaktan kontrol yöntemiyle bir emir alıyor. Serdar’a “Yolun sonuna geldin. Bugün Türkiye’nin kaderini değiştireceksin” deniliyor. Serdar ise “Madem gün bugün o zaman vatan uğruna ölmek için güzel bir gün” diyerek başına silahı dayıyor. Serdar’a ne olacağı ve Çağlar Ertuğrul’un diziye veda edip etmeyeceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

TAKLİT ETMİŞTİ

Çağlar Ertuğrul Tamer Karadağlı’nın taklidini yaptıktan sonra AKP’liler tarafından eleştirilmiş, diziden çıkması için sosyal medyada kampanyalar düzenlenmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv