Camdaki Kız dizisinde Muzo Nalan’a aşık mı? Seyirciler sadece bu ana kilitlendi, gerçek ortaya çıktı! “Bu hikayede yanan sen oldun!”

Camdaki Kız dizisinde Muzo Nalan’a aşık mı? Seyirciler sadece bu ana kilitlendi, gerçek ortaya çıktı! “Bu hikayede yanan sen oldun!”

Kanal D ekranlarına yeni bir renk getiren başarılı dizide hikaye ise Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı isimdeki kitabından yola çıkarak işleniyor. Henüz ekranlardaki macerası yeni başlamış olsa bile seyircisini çoktan oluşturmuş olan dizi...

Başrollerinde Burcu Biricik’in ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yer aldığı başarılı dizi Perşembe günü ekranlara 6. Bölümüyle gelecek. Dizinin ilk bölümlerinde ortalıkta görünmeyen ama adı geçen Muzo’nun kim olduğu ise merak konusu haline gelmişti ki, diziye kısa bir süre önce Enis Arıkan giriş yaptı. Enis Arıkan’ı dram dizisinde görenler ise büyük bir şok yaşadı.

Camdaki Kız dizisi reytinglerde ise büyük bir başarı elde ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin finaline neden olacak kadar güçlü bir yapım olan Camdaki Kız dizisinde Muzo ile karşı karşıya gelen Nalan’ın ise seyirciler tarafından çok beğenilen bir ikili oldu. Sedat’ın üzerini çizen seyirciler, Nalan ve Muzo’nın birlikte olmasını isteyen yorumlarda bulundular. Peki, Muzo Nalan’a aşık olacak mı?

608b933a5542802e24506253.jpeg

Camdaki Kız kitabını okuyanlar konuya hakim olsalar Muzo ve Nalan’ın yakınlığı Sedat ilişkisi bitse bile devam edecek. Sedat’la ilişkisi ise Nalan’la evliliklerinden bir yıl sonra bitecek. Muzo ise Nalan’ın hep yanında en büyük destekçisi olacak. Peki, Muzo Nalan’a karşı neler hissedecek?

0x0-camdaki-kiz-muzo-kimdir-camdaki-kiz-muzonun-hastaligi-ne-1619695783067.jpg

Dizi izleyenleri her ne kadar iki ismin birbirine aşık olmasını istese bile aşk yerine büyük bir dostluk görecekler. Dizi izleyicisi senaristlerin kitaba uygun bir şekilde ilerlemesi halinde Muzo ve Nalan’ın çok yakın iki arkadaş olduğunu görecekler hatta Muzo, Nalan’ın Hayri isimli kişiye aşık olduğunu ve Muzo’dan akıl aldığına bile şahit olacak.

6081e9a15542812c04b5f5dc.jpeg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv