Camdaki Kız dizisiyle ilgili öğrenince şok geçireceğiniz gerçekler ortaya çıktı! Meğer perde arkasındaki sırmış, ifşalandı!

Kanal D ekranlarında kısa süre önce yayına hayatına başlayan başarılı dizide her bölüm seyirciyi ekranlara bağlamaya yetiyor. Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu olan Burcu Biricik hakkında ise öyle bir şok gerçek çıktı ki milyonların ağzı açık kaldı.

Camdaki Kız dizisinden hemen önce Kırmızı Oda dizisinde yer alan ve Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik, Kırmızı Oda dizisinden topladığı kemik izleyicisiyle Perşembe akşamları buluşuyor. Bir Zamanlar Çukurova gibi güçlü bir dizinin önüne çıkarak reytinglerde ilk sıralara gelen dizinin başrol oyuncusu ise herkesin şaşırmasına neden oldu.

Camdaki Kız dizisinin başrolünde yer alan Burcu Biricik ise hayranlarını şok içerisinde bıraktı. Oyunculuk kariyerine başlamadan hemen önce öyle bir meslekle uğraşıyormuş ki, hayranları öğrenince "Yok artık" sözlerini dile getirdi.

burcu-birici-154303ac.jpg

Kanal D ekranlarından başarılı oyunculuk performansını bir kez daha herkese kanıtlayan başarılı oyuncunun asıl mesleği oyunculuk değilmiş. Hatta şöyle ki; Burcu Biricik'in asıl mesleği ve oyunculuk arasında en ufak bir bağ bile yok! İşte Burcu Biricik'in merak edilen gerçek mesleği!

burcu-biricik.jpg

Burcu Biricik; Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü'nden mezunu olup bir dönem Van'da yapılan Arkeoloji kazılarına bile katılmış. Daha sonralarda ise oyunculuk sevdası daha ağır gelmiş ve mesleğini bırakarak; oyunculuk yönünde eğitimler almaya başlamış. Camdaki Kız dizisiyle iyi bir çıkış yapan başarılı oyuncu bu bilgiyle takipçilerini şaşırttı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv