Camdaki Kız Hayri kimdir?

Camdaki Kız Hayri kimdir?

Camdaki Kız dizisine ilerleyen bölümlerde dahil olacak olan Hayri kimdir?

Hayri karakteri diziye ilerleyen bölümlerde dahil olacak. Nalan öncelikle Sedat ile evlenecek ve bir süre dizide Nalan’ın evlilik hayatını izleyeceğiz. Daha sonra Nalan’ın Sedat’ın ilgisizliği ile ağır bir depresyona girmesiyle birlikte Hayri de yavaş yavaş diziye dahil olacak. Camdaki Kız Hayri kimdir, gerçek adı ne? Camdaki Kız dizisi Hayri kim olacak, hangi oyuncu canlandıracak?

İşte detaylar

Nalan’ın ağır bir depresyondan sonra tek başına dışarı çıkmasını istemeyen kayınbabası Rafet bey çok sevdiği gelinine bir şoför tahsis edecek. Nalan’ı işe götürüp getirmesi, dışarı çıkmak istediğinde yanında olması için tahsis edilen Hayri, 25 yaşlarında, iri yarı, kaba eğitimsiz, köyden çalışmak için İstanbul’a gelen biraz da aşağılık kompleksine sahip bir delikanlı olacak. Hayri, bu aşağılık kompleksi nedeniyle kendinden statü olarak üstün kadınları etkileyip onlarla ilişki yaşayarak egosunu tatmin eden bir tip olacak. Nalan’ın göz alıcı güzelliğinin yanında, Hayri’yi cezbeden en önemli özelliği de statü olarak kendisinden üstün olması olacak.

Kitap'ta neler var?

Kitapta, Hayri evli ve 3 kız çocuk babası bir adam olarak anlatılmış. Hayri’nin aşağılık kompleksi o derece ileri ki, karısı ve Nalan hayatında olmasına rağmen daha sonra kendi gibi eğitimsiz ve köyden gelmiş bir kadın olmasına rağmen sevgilisi sayesinde oldukça lüks bir hayata sahip olan ve Hayri’den statü olarak üstün olan Laz Kızı ile de bir ilişki yaşamaya başlayacak. Hayri sonunda, karısından boşanıp Laz Kızı ile evlenmediği için, bu Laz Kızı tarafından sırtından bıçaklanarak öldürülecek.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin