'Camdaki Kız'ın ilk bölümü sosyal medyada büyük ilgi gördü

Camdaki Kız'ın ilk bölümü Kanal D'de yayınlandı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı dizi Camdaki Kız ilk bölümü ile beraber sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı 'Camdaki Kız' dizisi dün ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu.

camdaki-kiz.jpg

Kanal D'de ekrana gelen 'Camdaki Kız'  dizisi yayınlandığı saatlerde Twitter gündeminde büyük ilgiyle karşılandı.

camdaki-kiz-001.jpg

Burcu Biricik'in oyunculuğundan övgüyle bahsedilirken,  Çekimlerde çok fazla zoom yapıldığı için 'Camdaki Kız'ın yönetmeni Nadim Güç ise eleştiri yağmuruna tutuldu.

camdaki-kiz-002.jpg

Twitter paylaşımlarından bir kısmı Uzaktan eğitim ile yönetmen olmuşumdur #CamdakiKız Aynı yapım, talimat veriyorlar herhalde zoom yapın diye Yaaa eveet kameraalar cok kötüydüüü sürekli yakınlaştırma falan niye öyleydii

 

Kameraman: biz daha o konuya geçmedik yakın plan çekmeyi vizeden sonra öğrenicez modunda Bencede ya yordu durup durup yakinlastirmalari -Tek tip oyuncu olmayan, kendini tekrarlamayan.. Burcu Biricik sen hep ekranlarda ol Mavi kalp #CamdakiKız-Oyuncu olmak için doğmuşsun Burcu Biricik.. nasıl güzelsin Nalan'ım! #camdakikız -O dalıp gittiğin gökyüzü kadar kendini kaptırdığın denizin mavisi gibisin..su gibisin Burcu Biricik... #CamdakiKız #BurcuBiricik -Telefonu kurcalarken zoom yapmayı keşfetmişimdir, #CamdakiKız

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv