Canlı yayındayken yangın Şahan Gökbakar’ın evine vardı

Marmaris yangını başladığı günden bu yana instagram üzerinden canlı yayın yapan Şahan Gökbakar bu gece bir şokla karşılaştı

Yönetmen ve Oyuncu Şahan Gökbakar, Marmaris’te Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında tepenin üzerinden kendi evine doğru yangının indiğini gördü ve canlı yayını kapatarak vedalaştı

ŞAHAN GÖKBAKAR’IN CANLI YAYIN YAPTIĞI O ANLAR;

 

Şahan Gökbakar son durumu paylaştı: Hava desteği gerekli

Şahan Gökbakar, canlı yayında Marmaris Deliklikoy bölgesindeki orman yangının kontrol altına alındığını ancak hava desteğinin gerekli olduğunu aktardı.

YANGIN EVİNİN YAKININA KADAR GELDİ

Marmaris'te tek katlı bir köy evi bulunan Şahan Gökbakar, yangının evinin arkasındaki ormana kadar geldiğini söyledi. Canlı yayın yapan Gökbakar, "Kontrol altına almak için çabalıyoruz" dedi.

KONTROL ALTINA ALDILAR

Sabaha karşı yeniden canlı yayın yapan Gökbakar, ekiplerin müdahalesiyle yangını kontrol altına aldıklarını ancak dumanların çıkmaya devam ettiğini söyledi. Bölgedeki son durumu paylaşan Gökbakar, şunları söyledi: "Çok güzel hazırlıklarımızı yaptık ve bu saatte kadar tehlikel ile karşılaşmadık. Deniz suyunu çekerek yangının ineceği her yeri güzelce ıslattık. Hiçbir sıkıntımız yok ancak vadinin arkası tütmeye devam ediyor. Hava desteği istedim ama henüz gelmedi. 4 kişiyiz, üzerimizde kıyafetlerimiz var her şeyimiz on numara. Hazır şekilde bekliyoruz."

Ünlü komedyen, yaptığı son paylaşımda da şu ifadeleri kullandı:

"Bizim vadiden aşağıya salına salına inen bir yangın... Korkulacak bir halde değil...O bize ulaşmadan, onu bitirebileceğimizi düşünüyoruz." 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem