Çekmeköy'de silahlı çatışma

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde, aralarında alacak-verecek meselesi olduğu öğrenilen iki kişi arasında silahlı çatışma çıktı.

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde, aralarında alacak-verecek meselesi olduğu öğrenilen iki kişi arasında silahlı çatışma çıktı. Çatışmada taraflardan biri yaralandı. Yaralı şahsın yakınları, ambulansın geç kaldığını öne sürerek ambulansa saldırmak istedi. Polisler, kalabalığı durdurmak içim havaya ateş etti. Çatışma anı bir güvenlik kamerasından, sonraki arbede anı ise bir vatandaşın cep telefonundan görüntülendi.

Olya şöyle oldu:

Sokağa otomobiliyle gelen H.G. isimli bir kişi, aralarında daha önceden alacak verecek meselesi bulunan C.V. ile bir süre konuştu; ardından aracının camından C.V.'ye ateş etti. Saldırgan aracıyla uzaklaşırken ayağından yaralanan C.V., elindeki silahla kaçan otomobile doğru ateş etti. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı C.V.'nin yakınları olay yerine koştu. C.V.'nin yakınları geç kaldığını öne sürdükleri ambulansa saldırmak istedi. 

GENEL