Cem Özer'e taciz suçlaması

Cem Özer'e taciz suçlaması

Oyuncu ve sunucu Cem Özer hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı Yurt dışında yaşayan M.K. isimli kadın, Cem Özer’i kendisine uygunsuz fotoğraflar göndererek taciz etmekle suçladı.

Almanya’da yaşayan M.K. isimli kadın, Cem Özer’i kendisine uygunsuz fotoğraflar göndererek taciz etmekle suçladı. Cem Özer ise kendisini şöyle savundu; “Tek gecelik bir ilişki yaşadık. Maddi menfaat için beni şikayet etti”

'Karşılıklı istek ve katılımla gerçekleşti'

M.K. isimli kadın, mahrem fotoğraflar göndererek kendisini taciz ettiği iddiasıyla Cem Özer'den şikayetçi oldu. Cinsel taciz soruşturmasında şüpheli sıfatıyla ifade veren Özer ise kadına mahrem fotoğraflarını gönderdiğini kabul etti ancak taciz suçlamasını reddederek "Birbirimize karşılıklı olarak resimler attık. Tüm konuşmalar ve görüşmeler karşılıklı istek ve katılımla gerçekleşti" dedi.

'Tek gecelik ilişkiydi, şantaj yapıyor'

Cem Özer, M.K. ile 2011'de Almanya'da tanıştıklarını, tek gecelik ilişki yaşadıklarını ancak onun evli olduğunu öğrenince görüşmeyi kestiğini belirtti ve "Bu şikayetler maddi menfaat elde etmek amacıyla tarafıma yapılmıştır" dedi.

Özer, ayrıca kendisine şantaj yaptığı için M.K.'yi şikayet ettiğini ve Aile Mahkemesi'nden de uzaklaştırma kararı çıkarttığını dile getirdi. Kaynak: Sabah

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin