Cem Yılmaz'dan Ozan Güven hakkında açıklama

Cem Yılmaz'dan Ozan Güven hakkında açıklama

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz'a şiddet uygulayan oyuncu Ozan Güven'in arkadaşı Cem Yılmaz'dan konuya ilişkin bir açıklama geldi. Şiddetin ortaya çıkmasının ardından konuyla ilgili fikirlerini söylemesi yönünde mesajlar alan Yılmaz..

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz'a şiddet uygulayan oyuncu Ozan Güven'in arkadaşı Cem Yılmaz'dan konuya ilişkin bir açıklama geldi. Şiddetin ortaya çıkmasının ardından konuyla ilgili fikirlerini söylemesi yönünde mesajlar alan Yılmaz yaptığı açıklamada yalnızca, "Konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur" dedi.

Deniz Bulutsuz erkek arkadaşı Ozan Güven tarafından şiddete maruz kaldığını duyurmuş, ortaya çıkan Adli Tıp Raporu da şiddeti gözler önüne sermişti. Güven'in arkadaşı Cem Yılmaz konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Yılmaz, “Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin ‘tarafı’ olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey söyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın" ifadelerini kullandı.

"Sosyal medya üzerinden bu meseleyi yazmak, çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz" diyen Yılmaz, "Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm" demekle yetindi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv