Cem Yılmaz'ın çağrısına Bakan Koca'dan yanıt

Cem Yılmaz'ın çağrısına Bakan Koca'dan yanıt

Sağlık emekçileri için ücretsiz bir organizasyon düzenlenmesi için Bakan Koca'ya çağrıda bulunan Cem Yılmaz'a Sağlık Bakanı'ndan cevap geldi

Sağlık emekçileri için ücretsiz bir organizasyon düzenlenmesi için Bakan Koca'ya çağrıda bulunan Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda olumlu cevap aldığını duyurdu.

Cem Yılmaz, pandemi döneminde sağlık emekçileri için bir organizasyon düzenlenmesi için Bakan Koca'ya çağrıda bulunmuş ve hiçbir ücret almadan bu organizasyonun içinde yer alacağına da belirtmişti. Konuyla ilgili bir paylaşım daha yapan Cem Yılmaz, Bakan Koca'nın kendisine olumlu yanıt verdiğini aktardı. Yılmaz, "Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni çok mutlu eden haberler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum". dedi. Cem Yılmaz'ın çağrısı şöyle:

  • Pandemi boyunca sorumluluğu en yüksek seviyede olan Sağlık Bakanlığımıza önerimdir. Tüm ülkede, sağlık personeline, canıyla kanıyla mücadele eden bütün savaşçılarımıza moral toplantıları söyleşiler organize ederlerse hiçbir ücret almamak kaydıyla katılmayı görev bilirim.
  • Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni çok mutlu eden haberler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Doktorlarımız, hemşire kardeşlerimiz ve tüm sağlık emekçileriyle nasıl buluşacağımızı planlayıp sağlıkla gülümseyeceğiz. Umudum bu.

 

Yaşam