Çevreci Büyüknohutçu çifti, mezarları başında anıldı

Çevreci Büyüknohutçu çifti, mezarları başında anıldı

Çevreci çiftin dostları ve mücadele arkadaşları, öldürülen çevreci Büyüknohutçu çiftinin mezarlarına karanfiller bıraktı. Grup, Büyüknohutçu çiftinin yaşamı savunanların mücadelesinde yaşayacağını söyledi.Basın...

Çevreci çiftin dostları ve mücadele arkadaşları, öldürülen çevreci Büyüknohutçu çiftinin mezarlarına karanfiller bıraktı. Grup, Büyüknohutçu çiftinin yaşamı savunanların mücadelesinde yaşayacağını söyledi.

Basın açıklamasını yapan Deniz Yıldırım, 'Ülkede adaletin yerinde yeller esmesinin cesaretlendirmesinden olacak, bazı çirkin ruhlar, onlarla cinayetten başka bir araçla baş edilemeyeceğini düşünmüştür. Kamuoyunun muhakemesi ve vicdanı için gerçek her zaman olduğu gibi oldukça açıktır. Ve unutulmasın, er ya da geç ortaya çıkmak gibi kötü mü kötü bir huyu vardır. Bugün her bir yaşam savunucusunun kalbi, Ali Ulvi ve Aysin için atıyor. Bugün Toroslar'dan esen rüzgar, Ali Ulvi ve Aysin'in nefesini taşıyor. Finike'nin sedir ormanları, kurdun ve kuşun şarkısıyla Ali Ulvi ve Aysin'i uğurluyor bir defa daha. Bugün ve bundan böyle her gün, Ali Ulvi ve Aysin, yaşamı savunanların mücadelesinde yaşıyor' diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem