CHP'lilerden demokrasiye imza!

CHP'lilerden demokrasiye imza!

Manisa’da, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun 100 bin imzayla cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için ilçe seçim kurullarında hareketlilik başladı. Partililer, Manisa Adliyesi’ne...

Manisa’da, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun 100 bin imzayla cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için ilçe seçim kurullarında hareketlilik başladı. Partililer, Manisa Adliyesi’ne giderek, Yunusemre ve Şehzadeler ilçe seçim kurullarına imza verdi.

Sabahın erken saatlerinde başlayan hareketlilik, ilerleyen saatlerde hızlandı. İyi Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, 5 gün boyunca adliyede olacaklarını belirterek, seçmenlere imza dilekçelerini vermeleri yönünde çağrı yaptı. Akşener’in cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için 17 ilçede koordine olduklarını kaydeden Akdağ, milletin yarınları ve demokratik bir ülke için mücadele ettiklerini söyledi.

Öte yandan, CHP Yunusemre İlçe Başkanlığı yönetimi üyeleri de Kemal Kılıçdaroğlu’nun ''demokrasinin önünü açın’ çağrısına uyarak Manisa Adliyesi’ne gelip seçim kurullarına Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu için imza verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem