Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda saniyede 4 bin lira kazandı

Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda saniyede 4 bin lira kazandı

Cicişler olarak tanınan Esra ve Ceyda kardeşler, bir mobilya markasının reklamında oynamak için kamera karşısına geçti. Kardeşler, 20 saniyelik reklamdan tam 80 bin TL kazandı.

Sosyal medya hesaplarından yayınladıkları cüretkar pozlarla her daim gündem olan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, bu sefer rol aldıkları reklam filmiyle gündem oldu.

esra-ersoy-bodrum-uzum.jpg

Saniyesi 4 bin TL 

Bir mobilya markasının reklam yüzü olan kardeşler, mayolarıyla koltuk üzerinde poz verdi. Renkli anların yaşandığı çekimlerde kardeşlerin verdiği pozlar da dikkat çekti. Esra ve Ceyda kardeşler, saniyesi 4 bin TL olan reklam filminin 20 saniyelik tanıtımı için tamı tamına 80 bin TL kazandı.

maxresdefault-001.jpg

Esra Ersoy kimdir?

Esra Ersoy, 21 Haziran 1985 tarihinde Mersin'de dünyaya geldi. Kendisinden 4 yaş küçük Ceyda Ersoy adında kız kardeşi vardır. İlkokul ve ortaokulu Mersin'de özel Toros Kolejinde ve Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Ankara'da Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir dönem Ankara Laila'da Halkla ilişkiler müdürü olarak çalıştı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi alan Ersoy, 2007 Behzat Uygur ve Melike Güner'in yaptığı "Güzel ve Dahi" adlı yarışmasına katıldı. Twitter'da ve YouTube'da paylaşımlarıyla fenomen haline geldiler.

Kardeşi Ceyda Ersoy ile beraber 2008 yılında yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı "Hayat Güzeldir" adlı dizi filmde Alp Kırşan, Cem Davran, Begüm Kütük, Merve Sevi ile birlikte oynadılar. 2009 yılında Cine5'te yaptıkları bir programı açarken "Günaydın cicişler" cümlesi ve hemn sonrasında Okan Bayülgen'in"ciciş" kelimesini kullanmasıyla ''Cicişler'' lakabıyla tanındılar. 2012 yılında TV8'de yayınlanan ve çekimleri Kenya'da yapılan "Trophy Türk" adlı yarışma programında yer aldı. Bu programda da kardeşi Ceyda Ersoy ile yer almıştır. 2014 yılında "Şipşak Anadolu" sinema filminde Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun ile beraber oynadılar.

s-8f4e3cedb01c8712e3ca1ba671593f9226694947.jpg

Ceyda Ersoy kimdir?

30 Eylül 1988 tarihinde Mersin'de doğan Ceyda Ersoy, ilkokul, ortaokul ve liseyi Mersin'de özel okullarda okuduktan sonra Ankara, Bilkent Üniversitesi'nde eğitim gördü ve İstanbul Kültür Üniversitesi, Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro bölümüne devam etti.

 

Medya