Cinsel İçerikli Film Stüdyolarına Şafak Operasyonu!

Cinsel İçerikli Film Stüdyolarına Şafak Operasyonu!

Ukrayna’nın Nikolayev kentinde polis, cinsel içerikli film stüdyolarına düzenlediği baskında çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Stüdyonun onlarca genç...

Ukrayna’nın Nikolayev kentinde polis, cinsel içerikli film stüdyolarına düzenlediği baskında çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Stüdyonun onlarca genç kadını çalıştırdığı ve ayda 935 bin dolar gelir elde ettiği ifade edildi.

Prof. Dr. Naci Görür Uyardı, Ayasofya Ayakta Kalamayabilir!

Demirören Haber Ajansı'ndan Deniz Berktay'ın haberine göre, Ukrayna’nın Nikolayev kentinde polis, cinsel içerikli film stüdyolarına şafak vakti operasyon düzenledi.  Nikolayev Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, bir cinsel içerikli film şebekesine ait üç ayrı film stüdyosunda 70 kadar genç kız çalıştırdığı ve ayda 2,5 milyon grivna (yaklaşık 935 bin dolar) gelir elde ettiği belirtildi. İhbar üzerine şafak vakti operasyon düzenleyen polis, cinsel içerikli film şebekesine ait bir çok kişiyi gözaltına aldı.

İNTERNETTEN TUZAĞA DÜŞÜRÜYORLAR

Şebekenin çalıştıracağı kızları internette iş arayan ve özgeçmişini yayımlayan kızlardan seçtiği, söz konusu kişilere ulaşarak, önce firmada yöneticilik görevi teklif ettiği, bir süre sonra da genç kızları cinsel içerikli film stüdyolarına götürdükleri belirtildi. Cinsel içerikli film şebekesinin ağlarına düşürdükleri genç kızlara yüksek maaş karşılığında yabancılara yönelik cinsel içerikli filmlerde oynamayı teklif ettiği belirtildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

Dünya