Cloudflare VPN hizmeti vereceğini açıkladı

Cloudflare VPN hizmeti vereceğini açıkladı

Cloudflare geçtiğimiz yıl tam da bugün 1.1.1.1 DNS hizmetini kullanıma sunmuştu. 8.8.8.8 Google DNS’ten daha hızlı ve güvenli olan Cloudflare DNS

Cloudflare geçtiğimiz yıl tam da bugün 1.1.1.1 DNS hizmetini kullanıma sunmuştu. 8.8.8.8 Google DNS’ten daha hızlı ve güvenli olan Cloudflare DNS doğal olarak ülkemizde anında sansürlenmişti. Wikipedia’nın bile hala engelli olduğu Türkiye’de kullanılmayan Cloudflare’ın DNS hizmetinin bugün evrim geçireceği açıklandı

Cloudflare ’ın ücretsiz VPN hizmeti Warp adını taşıyacak. Türkiye’de engellenemeyen WireGuard VPN protokolünü kullanacak olan CloudflareWarp, 1.1.1.1 uygulamasını kullananlara kademe kademe olarak sunulacak. CloudflareWarp’tan yararlanmak istiyorsanız, kaydınızı 1.1.1.1 uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

cloudfare

Bu yıl içerisinde herkesin beğenisine sunulacak olan ücretsiz VPN hizmeti olan Cloudflare Warp, sadece iOS ve Android platformları ile kısıtlı olacak. CloudflareWarp‘ın ücretsiz olmasından dolayı masaüstü sürüme gelmeyeceğini düşünüyoruz.

CloudflareWarp’tan yararlanmak için 1.1.1.1 uygulamasını App Store veya Google Play Store‘dan indirerek kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Ancak haberi görür görmez kayıt yaptıran biri olarak sıramın 175.412 olduğunu belirteyim. Yani CloudflareWarp için uzun bir süre bekleyebilirsiniz.

Türk İşi Dondurma gişedeki liderliğini sürdürdü

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji