Cook’un adını unutarak Tim Apple diyerek seslendi

Cook’un adını unutarak Tim Apple diyerek seslendi

Beyaz Saray’da Apple CEO’sunu ağrılayan Donald Trump, T. Cook’un adını unutması ve Tim Apple diye seslenmesi ile gündeme geldi.

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump ile Apple CEO’su T. Cook dün düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Beyaz Saray’da Apple CEO’sunu ağrılayan Donald Trump, T. Cook’un adını unutması ve Tim Apple diye seslenmesi ile gündeme geldi.

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump ile Tim Cook arasındaki görüşme enteresan anların yaşanmasına neden oldu. Donald Trump, T. Cook’un adını unutarak Tim Apple diyerek olay oldu.

tim apple

Twitter’da gündeme oturan bu olay; Donald Trump‘ın basına karşı Tim Cook yerine Tim Apple demesiyle yaşandı. Apple ile Tim’i özdeştiren ve bir anlık gaf ile TimApple diyen Donald Trump, konuşma sırasında bu gafının farkında bile olmadı.

Amerika hükümetine yakınlığı ile son günlerde gündeme gelen T. Cook, bu yakınlaşmaya rağmen kullanıcı verilerini ulusal güvenlik hususu dışında paylaşmadıklarını belirtiyor. Apple ile hükümetin yakınlaşması bazı kesimleri rahatsız etmişti. Ancak T. Cook’un bu açıklamaları yüreklere su serpti diyebiliriz.

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar – Mart 2019

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji