Cübbeli Ahmet ayakkabılı, biber gazlı cami baskınını savundu

Cübbeli Ahmet ayakkabılı, biber gazlı cami baskınını savundu

İsmailağa Cemaati'nin ekran yüzü olan ve kamuyounda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, polisin ayakkabılarıyla girerek yaptığı biber gazlı cami baskınını savundu.

İsmailağa Cemaati'nin ekran yüzü olan ve kamuyounda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, polisin ayakkabılarıyla girerek yaptığı biber gazlı cami baskınını savundu. Cübbeli, itikaf ibadeti sırasında yapılan cami baskınıyla ilgili Furkan Vakfı'nın "PKK ve CHP'ye" can simidi olduğunu savundu.

Cübbeli, provokasyon yapanın Furkan Vakfı üyeleri olduğunu öne sürerek, "bunlar hem Fetö ile hem Pkk ile iç içe olan ve vatanımızı bölmek için uğraşan adamlardır. Devletimizin ve hükümetimizin camilere ve cemaatlerine verdiği önem ve değer ortada iken Furkan Vakfı mensuplarının bu provokasyonları Pkk çevrelerine ve Chp’ye can simidi olmuştur. Bu insanları Chp sözcüleri ve Pkk çevreleri destekliyorsa bunların cami cemaati olmadığını zaten anlamak lazımdır. Akıllıya bir işaret yeter, ahmak olana ise bin sarâhat yetmez" ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem