Cübbeli sorunların kaynağını buldu: "Eşcinsellik işlerinden taş yağmak üzere, taş"

Cübbeli sorunların kaynağını buldu: "Eşcinsellik işlerinden taş yağmak üzere, taş"

Cübbeli Ahmet Hoca adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, hedefine yine LGBTİ+ları aldı. Ünlü, “Şu lezbiyenlik, eşcinsellik işlerinden taş yağmak üzere, taş…” dedi.

İsmailağa Cemaati'nin ekran yüzü olan ve Cübbeli Ahmet lakabıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, çektiği videoda mart ayını ‘belaların arza indiği ay’ olarak nitelendirdi. LGBTİ+ları hedef alan Cübbeli Ahmet “15 Mart Salı gününü çarşambaya bağlayan akşam agâh olmamız gerek. Belalar yağıyor! Şu lezbiyenlik, eşcinsellik işlerinden taş yağmak üzere, taş… Sahih hadisler buna işaret ediyor” dedi.

“15 büyük günah bu toplumda alenen işleniyor”

‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Rumî takvime göre mart ayının ilk çarşambasında dünyayı büyük felaketlerin, özellikle de İstanbul’u depremin beklediğine dair rivayetlere katıldı.

Mart ayını ‘belaların arza indiği ay’ olarak niteleyen Ünlü şöyle konuştu: 

Ulemâ buyurmuşlar ki, mart ayının ilk çarşambası, bu da Rumî takvime göre 12 gün sonra girdiğinden, 15 Mart Salı gününü çarşambaya bağlayan akşam agâh olmamız gerek. Gafillerden olmayalım. Mart ayı biraz sıkıntılıdır. Tehlike ve belalardan sakınmak için sürekli zikirle teyakkuzda olmak lazım. Belalar yağıyor… Şu lezbiyenlik, eşcinsellik işlerinden taş yağmak üzere, taş… Sahih hadisler buna işaret ediyor. 15 büyük günah bu toplumda alenen işleniyor. Belalar gelecek… Bu yüzden kıtlık olacak mı, kuraklık olacak mı diye sorma.

Önceki ve Sonraki Haberler
LGBTİQ+