Çukur oyuncuları hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu... Aras Bulut İynemli'den açıklama geldi

Çukur oyuncuları hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu... Aras Bulut İynemli'den açıklama geldi

Karaburun’da birinci derece doğal SİT alanında kalan tarlaya inşaat yapmaya çalıştıkları iddialarıyla gündem olan oyuncu Aras Bulut İynemli, konuyla ilgili olarak açıkllakin yaptı.

Satın aldıkları birinci derece doğal SİT alanında kalan tarlaya inşaat yapmaya çalıştıkları iddialarıyla gündeme gelen Çukur dizisi oyuncularından Aras Bulut İynemli ajans aracılığıyla açıkllakin yaptı. Menajerlik ajansından yapılan açıklamada, “Söz konusu arazi ile ilgili imar düzenlemelerine ve SİT alanına ilişkin kurallara sonuna kadar uyulmaktadır. Hiçbir şekilde yasalara aykırı inşaat faaliyeti yapılmayacaktır” denildi.

Açıkllakin şöyle:

"Sanatçımız Aras Bulut İynemli'nin ortağı olduğu bir şirkete ait olan arsada herhangi bir inşaat çalışması kesinlikle söz konusu değildir. Kesinlikle ağaç kesilmemiştir. Sadece arazinin sınırlarını belirlemek üzere tel örgü çekilmiş ve arazi içindeki çalılar temizlenerek ağaç dikilmesine uygun hale getirilmesi sağlanmıştır.

Söz konusu arazi ile ilgili imar düzenlemelerine ve SİT alanına ilişkin kurallara sonuna kadar uyulmaktadır. Hiçbir şekilde yasalara aykırı inşaat faaliyeti yapılmayacaktır.

Aras Bulut İynemli bugüne kadar olduğu gibi her zaman doğaya ve yasal düzenlemelere sonuna kadar saygılı olmaya devam edecektir"  diye ifade edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem