Davutoğlu’ndan Mansur Yavaş’ın kampanyasına destek

Davutoğlu’ndan Mansur Yavaş’ın kampanyasına destek

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın #6milyontekyürek kampanyasına destek verdi.Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün Twitter hesabından “Gün dayanışma günü,...

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın #6milyontekyürek kampanyasına destek verdi.

Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün Twitter hesabından “Gün dayanışma günü, gün birlik beraberlik günü. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mansur Yavaş’ı başlattığı #6milyontekyürek kampanyası dolayısıyla tebrik ediyor ve Gelecek Partisi olarak 500 koli gıda yardımıyla “Biz de varız” diyoruz” mesajıyla Gelecek Partisi’nin kampanyaya desteğini duyurdu.

"GÜN PARTİLER, SİYASET ÜSTÜ DAVRANIŞLAR GEREKTİREN VE OMUZ OMUZA, OLUNMASINI HATIRLATAN BİR GÜNDÜR"

Ahmet Davutoğlu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı telefonla arayarak başlatılan kampanyadan dolayı tebrik etti. Davutoğlu, “Gün partiler, siyaset üstü davranışlar gerektiren ve omuz omuza, olunmasını hatırlatan bir gündür. O sebeple, teşkilatlarımız ile başlattığınız bu anlamlı kampanyaya sonuna kadar destek vereceğiz” dedi. Yavaş ise, Gelecek Partisi’nin desteğinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek, Davutoğlu’na destek telefonu için de ayrıca teşekkür etti.