Demet Akalın: 4. dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi

Demet Akalın: 4. dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi

Şarkıcı Demet Akalın takipçisine ateş püskürdü. Akalın, “Bir popstar niye yemek programı sunar” eleştirisine bakın ne yanıt verdi.

Şarkıcı Demet Akalın, Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfak'ta programının yeni sunucusu oldu. Akalın, sözleşmeye imza attığı dakikaları da sosyal medya hesabından paylaştı. Bir takipçisinin, yeni programı hakkındaki, "Bir popstar niye yemek programı sunar" yorumuna sinirlenen Akalın, "Allah'a şükür kıskanılacak yerin tam da ortasında oturuyorum. Eylül'de 4. dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi. Bol bol izleyin!" yanıtını verdi. Akalın'ın yanıtı tepki çekti.

demet-akalin-2-12072021162607272000edf5e4.jpg

"4. DALGA GELİNCE GÖRECEĞİM SİZİ"

Ünlü şarkıcının haberi paylaşmasından sonra sosyal medyada çok fazla yorum alan ünlü isim gelen yorumları da yanıtsız bırakmadı. 'Gelinim Mutfakta' programının yeni sunucusu olan Demet Akalın "Bir popstar niye yemek programı sunar" eleştirisine şu yanıtı verdi:

"Allah'a şükür kıskanılacak yerin tam da ortasında oturuyorum. Eylül'de 4. dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi. Bol bol izleyin!"

Demet Akalın'ın takipçisine yönelik verdiği yanıtta, salgın konusunda genelleme yapması tepkilere neden oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin