Demet Akalın asgari ücret değerinde kıyafetlerle gözüktü

Demet Akalın asgari ücret değerinde kıyafetlerle gözüktü

Yaptığı açıklamalarla sık sık magazin sayfalarında yerini alan Demet Akalın gündeme bu seferde giydiği kıyafetlerle düştü. Güzel popçu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında giydiği kıyafetlerle binlerce yorum aldı.

Türkiye’de magazin denilince akıllara ilk gelen isimlerden biri olan Demet Akalın, kısa bir süre önce koronavirüs testinin pozitif çıktığını dile getirmişti. Uludağ’a eşi Okan Kurt’la birlikte kayak yapmaya giden Demet Akalın’ın önce eşi koronavirüse yakalanmış, daha sonra kendisi de koronavirüse yakalanmıştı.

Programda yaptığı açıklamaları ardından anlattıklarını dinleyenler bile inanmak istemedi. Yanında olan isimlerin, adlarını vererek şükranlarını sunan güzel popçu bazı kişilere de sitem etmişti. Hastalık döneminde yaşadıklarını da değinen ünlü popçu, koronavirüsü nasıl atlattığını da değindi. Bol bol vitamin takviyesi aldığını dile getiren ünlü pop şarkıcısının kıyafetleri gündeme bomba gibi düştü.

Programı sunmak üzere seyirciler karşısına çıkan Demet Akalın'ın tarzı dikkatleri üzerine çekti. Sevilen popçunun giydiği kıyafetlerin toplamı ise dudaklarda uçuklara neden oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı "Asgari ücreti üzerine giymiş", "Demom giydiyse yakışır", "Beyonce yanında hiç kalmış kraliçem", "Çoluğun çocuğun rızkı heba oluyor böyle ellerde" gibi birçok yorum yapıldı.

0x0-demet-akalin-beyoncenin-takimini-giydi-fiyati-dudak-ucuklatti-1614085054229.jpg

Tam bir servet!

Giydiği kıyafetle gündeme gelen ünlü pop sanatçısı Demet Akalın'ın kıyafetlerinin ücreti merak konusu oldu. Tercih ettiği Beyonce imzalı eşofman takımının toplamı 3.147 lira olarak açıklandı. Tercih ettiği eşofman altının fiyatı; 1249 TL olurken, eşofman üstünün fiyatı ise 1169 lira oldu. İçine giydiği body ise diğer parçalara oranla daha uygun fiyatlı olarak açıklandı ve 729 lira olduğu belirlendi.

Medya