Demet Akalın müjdeyi verdi

Demet Akalın müjdeyi verdi

Uludağ tatiline gitmesinin ardından koronavirüse yakalanan ve arkadaşlarının daha önceden testlerinin pozitif çıktığını söylemediğini belirten Demet Akalın, sosyal medya hesabından yakınlarına sitem etmişti. Hastalık bittikten sonra ise müjdeyi verdi.

Ünlü şarkıcının bugün itibariyle karantinası bitti. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılımını sağlayan ve yaşadığı süreç hakkında bilgi veren Akalın, tüm dikkatleri üzerine çekti. Kimisine sitem kimisine de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

12 Ocak tarihinde yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıkan Demet Akalın, yeniden iyileşmesiyle beraber sunduğu programına geri dönüş yaptı. Sağlığına kavuşmasıyla gündemde yankı uyandıran Akalın, karantina sürecinde yaşadığı her şeyi bir bir anlattı. Fakat ünlü şarkıcının haklı isyanı da dikkatlerden kaçmadı. Demet Akalın’ın programa geri dönmesinin ardından Alişan’ın yalnızlığı da son buldu.

Okan Kurt’un Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından arkadaşlarının mesaj attığını söyleyen Demet Akalın, “Tam 1 hafta sonra Okan’a mesaj atıyorlar ki ‘abi biz 1 haftadır hastanedeydik sen iyi misin?’ diye. Ben bunu duyunca çok sinirlendim. Ben pozitif çıktığımda herkesi aradım, söyledim ve test yaptırın dedim!” sözlerini dile getirdi.

“En yakınlarımı sildim!”

Koronavirüsü atlamasından sonra açıklamalar yapan Demet Akalın, “Yine de çok iyi atlattık. Moral çok önemli. Ben en yakınlarımı sildim bu olaydan sonra. Bana en uzak olan insan en yakın şu anda! Bana şu mesajı atan bile oldu ‘işi bırakıyorsun değil mi?’” sözlerini dile getirdi. Bunun yanı sıra sanat camiasından birçok kişinin kendisini aradığını belirten Akalın, teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Hala koku almadığını söyleyen Demet Akalın, “Tat alıyorum ama hala koku yok. Şaşırmadım aslında koronavirüse yakalandığımı. Çünkü Okan’la aynı evdeydik olmamam imkansız gibi bir şeydi. Ben serumlara başladığım için de bu kadar hafif atlatmış olabilirim. Yine de çok şükür. Tüm hastalara da şifa dilerim!” sözlerini dile getirdi.

Medya