Demet Akalın'ın 21 milyarlık paylaşımı tepkilere sebep oldu

Demet Akalın'ın 21 milyarlık paylaşımı tepkilere sebep oldu

Her paylaşımıyla yeni bir polemiği ateşleyen Demet Akalın bu sefer 21 milyarlık yaptığı paylaşımla tepkileri üzerine çekti.

48 yaşında olan Demet Akalın, koronavirüse yakalanmasının ardından magazin gündeminde adından daha sık söz ettirmeye başladı.

Ünlü şarkıcının her paylaşımı takipçileri tarafından mercek altına alınırken son paylaşımı tüm dengeleri değiştirdi. O görsele tamı tamına 21 milyarı sığdıran Demet Akalın’a takipçilerinden ardı arkası kesilmeyen mesajlar geldi.

Bugüne kadar seslendirdiği her şarkıyla milyonlarca insanın beğenisini alan Demet Akalın, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yapan Demet Akalın, tüm dikkatleri üzerine çekti. Çantasını paylaşmasıyla sosyal medyanın diline düşen ünlü şarkıcı o çantaya verdiği parayla milyonları çılgına çevirdi.

Koronavirüse yakalanmasının ardından evinde izole olan ve sağlık durumu hakkında takipçilerini sık sık bilgilendirmeyi ihmal etmeyen Demet Akalın, farklı bir paylaşımla sevenlerinin karşısına çıktı. Ünlü şarkıcının o paylaşımının değerinin tamı tamına 21 milyar olduğu öğrenildi.

39a72d26-89db-4d17-a91b-1d932a1da56a.jpg

Demet Akalın’ın çantası herkesi şoke etti!

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında yer alan Demet Akalın, Instagram hesabında yeni bir paylaşım yaptı. Gönderisinde çantasını paylaşan ve daha bir kere bile kullanmadığını dile getiren Demet Akalın’ın Beymen Fendi marka olan çantasının değerinin tamı tamına 21.450,00 TL olduğu ortaya çıktı. O paylaşıma sosyal medya kullanıcıları tarafından birçok yorum yapıldı.

Sık sık alışveriş yaparken muhabirlere yakalanan Demet Akalın’ın favori mağazasının Beymen olduğu sosyal medya kullanıcılarının bildiği bir gerçek. Instagram hesabında değeri 21.450,00 TL olan çantasını paylaşan Demet Akalın’a takipçilerinden, “Çoluğun çocuğun rızkını bir çantaya mı yatırıyorsun?”, “Alt üstü bir çanta yazık günah ya! Ne gerek var o kadar vermeye!”, “Kolay mı kazanıyorsunuz da bu kadar harcıyorsunuz?” yorumları geldi.

Medya